Aquapark coraz bliżej?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prezydent Andrzej Nowakowski powołał specjalny zespół do realizacji zadania „Budowa centrum sportowo-rekreacyjnego w Płocku”. W jego skład weszli kierownicy, pełnomocnicy i dyrektorzy wielu wydziałów Urzędu Miasta. Czy praca tego zespołu przybliży miasto do realizacji inwestycji?

Zespół główny będzie składał się z kliku mniejszych:

  • zespołu ds. prawno-organizacyjnych,
  • zespół ds. technicznych,
  • zespół ds. ekonomiczno-finansowych,
  • zespół ds. promocji i kontaktów z mediami.

Koordynatorem prac zostanie Aneta Pomianowska-Molak, dyrektor wydziału i rozwoju polityki gospodarczej miasta. Dokument szczegółowo określa zadania każdego z zespołów.

Jak tłumaczy Hubert Woźniak z Urzędu Miasta, zespół będzie współpracował z firmą, która szuka partnera prywatnego. – Zespół będzie oceniał pracę firmy pod względem technicznym, ekonomicznym – mówi urzędnik. Przypomnijmy, że miesiąc temu miasto rozstrzygnęło przetarg, w którym wybrało firmę doradczą. Do jej zadań należy m.in. znalezienie partnera prywatnego dla tej inwestycji.

– Partnerstwo publiczno-prywatne nie jest powszechne, w Płocku udało nam się niedawno po raz pierwszy zawrzeć taką umowę. W naszej ocenie powołanie takiego zespołu powinno być standardem przy tego typu działaniach – dodał Hubert Woźniak.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji