Alternatywna uczta na Majuni [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotę, 10 maja, na ogródku Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych odbyła się dziesiąta edycja Majuni, festiwalu promującego szeroko rozumianą muzykę alternatywną. 

Na festiwalu zaprezentowało się pięciu wykonawców oraz trzech DJ-ów. Eksperci od kręcenia winylem to lokalni muzycy, czyli akaOne, Spinboy oraz Delaplaya. Przełożenie zespołów DJ-skimi setami bardzo podobało się uczestnikom imprezy. – Dają radę! – mówił nam jeden z festiwalowiczów. – Naprawdę jest moc i fajnie, że jest przerwa pomiędzy zespołami na sety, bo słuchasz muzyki i nie tracisz całego widowiska, gdy chcesz skorzystać z baru – mówił.

Gwiazdą wieczoru był raper W.E.N.A. przy akompaniamencie zespołu  Electro – Acoustic Beat Sessions, na którego koncert przyszła spora rzesza publiczności. Był to drugi koncert warszawskiego rapera w naszym mieście. – Dziś grało nam się nieco inaczej niż w zeszłym roku, troszkę trudniej – mówił W.E.N.A. – Może jest to powodem pogody i pory, a może tego, że gramy w innym składzie niż zwykle. Ale mimo to było wspaniale – dodał.

Impreza trwała do północy, choć spora część publiczności pojawiła się jedynie na koncercie WudoE.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji