Wiara a osiąganie sukcesów w biznesie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W poniedziałek płocka Orlen Arena była miejscem serii prelekcji i paneli dyskusyjnych, poświęconych aspektowi wiary w biznesie. 

Jak zapowiadali organizatorzy – Polska Akademia Biznesu i Centrum Kultury Chrześcijańskiej „AGAPE” – “Wiara w biznesie” to wielkie i ambitne przedsięwzięcie. Głównym celem konferencji było zjednoczenie polskiego środowiska chrześcijan działających w biznesie. “Chcemy pokazać, że NAS – ludzi kierujących się w życiu zasadami zawartymi w Piśmie Świętym – jest bardzo dużo. Chcemy uświadomić, że stanowimy bardzo dużą siłę i możemy przemówić wspólnym głosem. Pragniemy szerzyć dobrą nowinę, jednocześnie dając świadectwo, że życie oparte na chrześcijańskich zasadach nie tylko nie stoi w sprzeczności z sukcesem, ale że jest jego dopełnieniem i że pozwala sukces w biznesie docenić w pełni” – pisali na swojej stronie organizatorzy.

Na spotkanie 11 maja do Orlen Areny przybyło bardzo dużo ludzi z całego kraju – można było spotkać osoby z Gdańska, Krakowa czy Katowic. Zaproszono sześciu gości z Polski, a gościem specjalnym był Chris Lowney, amerykański ekonomista, pisarz, niegdyś członek zakonu jezuitów. Prelekcja obywatela USA zebrała pokaźną liczbę widzów.

Wykład Chrisa Lowneya trwał dwie godziny i polegał na udzielaniu wskazówek słuchaczom i angażowania ich w różne zadania. Jednym z nich była dyskusja pomiędzy widzami na temat wykładu ekonomisty i późniejsze dzielenie się opiniami z zainteresowanym. – Stosujemy proste praktyki – mówił Chris Lowney. – Zmuszające nas do tego, żebyśmy myśleli nie tylko o świecie, w którym zmuszeni jesteśmy żyć teraz – zaznaczał Amerykanin.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji