Ależ Talerz poszybował w Orlen Arenie!

REKLAMA

W miniony weekend latające spodki wypełniły halę Orlen Areny. To właśnie tam przyjechały drużyny z całej Polski na zimową edycję turnieju frisbee Ależ Talerz.

Płocka drużyna Ultimate Frisbee zaprosiła do Płocka miłośników tej dyscypliny z całej Polski. Oprócz turnieju, zapewniła uczestnikom i inne atrakcje – ściankę wspinaczkową, strefę z PlayStation, strefę z grami planszowymi przygotowaną przez Planszolandia.pl, strefę masażu czy imprezę integracyjną w jednym z płockich lokali.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn, podzielonych na 2 grupy: A i B. Wszystkie mecze rozgrywane były po 30 minut. W przypadku remisu, rozgrywany był universe point.

W finale o pierwsze miejsce zawalczyły drużyny RJP i 4hands. I to właśnie ta ostatni drużyna, złożona z zawodników: Bartosz Czerwieniec, Ewa Jesionek, Grażyna Chlebicka, Kacper Podgajny, Krysia Stępniewska, Maciej Skorupka, Maja Januszko, Marcin Gecow, Michał Gacek, Michał Kryciński, Piotr Trzaskowski, Rafał Grudny, Sylwia Wróblewska i Zuza Cichowska, zdobyła złoto zimowej edycji Ależ Talerz.

Drugie miejsce zajęła więc drużyna RJP, a kolejne: RJP, KrakUF, Uwaga Pies, Ultimatum, Dirty Dishes, BC Kosmodysk, Brave Beavers, #967 i na ostatnim, 10. miejscu gospodarze – Flyons Ultimate.

PowiązaneTematy