Agnieszka Chylińska już w piątek w Płocku

REKLAMA

Płock jest pierwszym z miast, który odwiedzi Agnieszka Chylińska w ramach letniej części trasy Forever Child Tour. Artystka w sumie da cztery koncerty – oprócz Płocka wystąpi w Ostródzie, Sopocie i Koszalinie.

Utwory z najnowszej płyty Agnieszki Chylińskiej, „Forever Child”, usłyszymy podczas koncertu, z którym piosenkarka wystąpi w Płocku.

PowiązaneTematy

We wrześniu 2016 r. Agnieszka Chylińska sprawiła niespodziankę swoim fanom, wydając album „Forever Child”, który szybko zyskał status złotej, a następnie platynowej płyty. Pierwszy utwór z krążka, „Królowa łez”, ma już ponad 41 milionów odsłon w serwisie YouTube. Gdy w październiku 2016 r. artystka rozpoczęła trasę „Forever Child Tour”, bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie.

Teraz Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na cztery koncerty w ramach letniej części „Forever Child Tour” 2017: w Płocku, Ostródzie, Sopocie i Koszalinie.

– „Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock – zachęcają organizatorzy trasy.

Letnia część trasy koncertowej „Forever Child Tour” 2017

  • 9.06.2017 Płock, Amfiteatr
  • 7.07.2017 Ostróda, Amfiteatr
  • 11.08.2017 Sopot, Opera Leśna
  • 12.08.2017 Koszalin, Amfiteatr.

Więcej informacji znajdziecie na STRONIE WYDARZENIA.