25 lat od śmierci Ryszarda Riedla. W Płocku wystąpi jego syn

REKLAMA

Już ostatnie bilety zostały na koncert zespołu Sebastian Riedel & Cree, podczas którego zobaczymy syna legendarnego Ryszarda Riedla, wokalisty zespołu Dżem. W tym roku mija 25 lat od śmierci artysty.

9 lutego o godz. 17 organizatorzy zapraszają do Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku przy ul. Kolegialna 23, gdzie odbędzie się koncert zespołu Sebastian Riedel & Cree.

W 25. rocznicę śmierci Ryszarda Riedla, trasa koncertowa zespołu, którego założycielem i liderem jest syn wokalisty Dżemu, będzie wyjątkowa. Motywacją do układania planu trasy koncertowej była również 25. rocznica powstania zespołu CREE, którego jednym z pomysłodawców był właśnie sam Ryszard Riedel.

PowiązaneTematy

– Cree to esencja rockowej muzyki, pełnej żywej energii, którą znakomicie czuć na wszystkich koncertach – zapewniają organizatorzy.

Sebastian Riedel wraz z zespołem postanowili uczcić to wydarzenie serią koncertów, upamiętniających twórczość legendarnego wokalisty i zespołu Dżem. Zespół występuje w składzie: Sebastian Riedel – gitara, śpiew, harmonijka; Sylwester Kramek – gitara; Lucjan Gryszka – gitara basowa; Kuba Majerczyk – perkusja; Adam Lomania – instr. klawiszowe.

Na to wydarzenie zostały już ostatnie bilety, które można kupić drogą internetową na kupbilecik.pl. Bilety grupowe i informacja tel: 515-400-723 lub 515-331-914. Rezerwacje biletów online e-mail: info@koncertartex.com.