Wokalista płockiego zespołu przeszedł do dalszego etapu The Voice of Poland!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W popularnym programie muzycznym “The Voice of Poland” występuje Piotr Kwiatkowski, członek zespołu Quest. Jak przebiegła bitwa z jego udziałem?

Zrzut programu The Voice of Poland, 21.10.2017

Piotr Kwiatkowski urodził się w Płocku, obecnie mieszka w Łagiewnikach (gm. Bodzanów). Od wielu lat wykonuje utwory disco polo wspólnie z formacją QUEST, która powstała w 2000 roku. Boysband tworzy trzech wokalistów: Dariusz Kilanowski, Piotr Kwiatkowski i Grzegorz Woja. Jednak w programie Piotr postanowił wystąpić solo, i to z zupełnie innym repertuarem.

I jak na razie idzie mu świetnie. Z impetem przeszedł przez eliminacje w ciemno, kiedy po zaśpiewaniu utworu Queen “The Show Must Go On” odwróciły się trzy fotele, a on wybrał drużynę Andrzeja Piaska.

Do etapu “Bitwa” trener wybrał mu na przeciwniczkę Natalię, rudowłosą wokalistkę, z którą zaśpiewał utwór “Królowa łez”. Po wykonaniu utworu, pozostali jurorzy zdecydowanie opowiedzieli się za wykonaniem Piotra.

Zrzut programu The Voice of Poland, 21.10.2017

– Króla – zdecydowanie odpowiedzieli Baron i Tomson na pytanie, czyje wykonanie bardziej im się podobało.

– Bardzo Piotrek intrygująco zmieniałeś barwę w zwrotce, szeptałeś nawet, to było fajne – powiedziała Marysia Sadowska. – W tym utworze, mimo że Natalia fajnie śpiewasz, ale dla mnie królową był Piotrek, a ty byłaś muzą – dodała.

Zrzut programu The Voice of Poland, 21.10.2017

– Odwaliłeś tutaj kawał dobrej roboty i zmiażdżyłeś rywalkę – nie ukrywał zachwytu Michał Szpak. – Uważam, że to był twój bardzo dobry występ – podkreślił. – Pokażcie mi wokalistę, który ma tak fajną górę – zauważył.

Andrzej wziął pod uwagę głosy jurorów, chociaż nie ukrywał zaskoczenia, gdyż na próbach lepiej wypadała Natalia. – To jest dla mnie naprawdę duża niespodzianka. Raz kozie śmierć. Nie wydawało mi się, że to tak będzie… – zastanawiał się. – Uznajmy, że oboje są wygrani, tylko kto bardziej? – naciskał Tomasz Kammel. – Piotr – zdecydował Andrzej.

Gratulujemy Piotrowi i życzymy przejścia do kolejnego etapu. – Dam z siebie wszystko – obiecał po występie Piotr Kwiatkowski. Trzymamy go za słowo!

Piotr Kwiatkowski o występie w The Voice Of Poland i historii ze śpiewaniem

Podziel się:

2 komentarze

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji