W Płocku znów porozmawiamy o modzie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w środę, 19 października, pasjonatka mody i życia Sandra Panuś ponownie poprowadzi spotkanie dla wszystkich miłośniczek dobrego stylu. “Porozmawiajmy o modzie” odbędzie się tym razem w Hotelu Tumskim.

Polscy projektanci twórcy czy odtwórcy? Czy jest przyzwolenie na odtwórczość? Skąd się bierze kreatywność? Jakie marki warto znać? Właśnie na te pytania odpowedzą sobie uczestniczki najbliższego spotkania pod znakiem mody.

Gościem specjalnym będzie znana Harel (Ewa Kowalewska-Kondrat) – kobieta pełna uśmiechu, radości i wiedzy o polskich projektantach, twórczyni bloga: 2008 – Szafiarski, 2006 –  Harel.

– Ewa Kowalewska-Kondrat, zapytana rok temu przez lamode.info jaki jest jej zawód, odpowiedziała: „W dzień konsultant muzyczny, wieczorami dziennikarz mody”. Jak widzi to obecnie, zapytamy już 19 października – informuje na stronie facebook’owego wydarzenia  Sandra Panuś. – Ewa pisze o modzie subiektywnie, pozytywnie i bardzo to cenię. Nie znajdziemy na jej blogu negatywnych opinii o kolekcjach, ale informację, czym i kim warto się zainteresować. Uwielbiam ją i już nie mogę się doczekać! – podsumowuje organizatorka spotkania.

Pierwsze spotkanie z cyklu: “Porozmawiajmy o modzie” odbyło się w 2011 roku (redakcja PetroNews od początku jest patronem medialnym) i, jak widać, zainteresowanie nie słabnie.

– Od 8 lat prowadzę bloga o modzie, to moja pasja. Zauważyłam, że w Płocku brakuje rozmów o modzie, jeździłam na takie wydarzenia do Warszawy i pomyślałam, żeby u nas zrobić coś podobnego, dla płocczanek – wyjaśnia stylistka Sandra Panuś. – Uczestniczki mają rozmawiać, poznawać się, wymieniać doświadczeniem. To nie ma być wykład, tylko luźna rozmowa – podkreśla.

– Spotkajmy się w babskim gronie przy kawie czy herbacie, podczas dyskusji obalimy kilka modowych mitów – dodaje. – Spotkanie ma charakter dyskusyjny, dlatego jest to doskonała okazja do zadawania pytań i rozwiewania swoich wątpliwości.

Najbliższa edycja odbędzie się 19 października o godz. 18 w Hotelu Tumskim. Cena biletu to 20 zł (w tym kawa/herbata plus poczęstunek), płatne przelewem bankowym na konto: 96 1140 2004 0000 3602 7559 7651. Zapisy mailowe sandrapanus@gmail.com. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji