W Płocku podpalili samochód

0

Dość spokojnie minęło ostatnia doba na drogach – nie było żadnego wypadku, doszło jedynie do 6 kolizji w Płocku i 3 w powiecie. Aktywni byli za to złodzieje, którzy kradną nawet rzeczy o małej wartości. W Płocku spłonął również samochód.

Pomiędzy 14 a 18 października w Płocku przy ul. Granicznej włamano się do piwnicy, z której skradziono różnego rodzaju przedmioty.

18 października w Grodkówku (gm. Wyszogród) włamano się do domu mieszkalnego. Sprawcy zabrali dekoder o wartości około 100 zł.

17 października w Płocku przy ul. Sienkiewicza nieznany sprawca uszkodził przednią szybę w samochodzie. Wartość strat to ok. 490 zł.

W nocy z 17 na 18 października w Grodkowie (gm. Wyszogród) skradziono elektronarzędzia z niezamkniętego garażu. Wartość strat wyniosła ok. 1600 zł.

18 października w Płocku przy ul. Portowej ktoś podpali samochód marki Chrysler. Wartość strat nie jest jeszcze ustalona.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Plocki Styl

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jesienne słońce…


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…