Błyskawiczne metamorfozy – pani Katarzyna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ile razy chciałyście zmienić coś w swoim sposobie malowania się lub fryzurze? Jak często patrzyłyście w lustro myśląc, że wyglądacie na zmęczone, zaniedbane, mało kobiece… Wraz z Salonem Urody Abacosun oraz stylistką fryzur Anną Karpińską, kontynuujemy nasze Błyskawiczne Metamorfozy, dzięki którym pokażemy Wam, jak szybko możecie poczuć się piękne. Tak się składa, że druga uczestniczka również ma na imię Kasia.

Po emisji pierwszego odcinka, napłynęły zgłoszenia kolejnych pań, które chcą poddać się błyskawicznej metamorfozie. Tym razem wybraliśmy zapracowaną mamę, której brakuje czasu dla siebie. A tak pani Kasi uzasadniała swoją chęć udziału w programie.

– Jestem Kasia, mam 33 lata i jestem mamą 3 chłopców. Obecnie jestem na urlopie wychowawczym, bo ogarnięcie mojej gromadki wymaga nie lada wysiłku. Panowie są w wieku 11, 6 i 1,7 miesięcy, a każdy jest inny – najstarszy to komputerowiec, środkowy piłkarz, a mały… cycol. Chciałabym przejść błyskawiczną metamorfozę, abym mogła poczuć się kobieco, a nie jak tzw. kura domowa… Na co dzień się nie maluję, od święta też nie, bo nie potrafię. Po prostu chcę się poczuć piękną! – napisała pani Katarzyna.

Nasze specjalistki zrobiły wszystko, aby spełnić to marzenie. Uczestniczka drugiego odcinka została najpierw poddana zabiegom fryzjerki i stylistki fryzur Anny Karpińskiej.

– U pani Kasi, ze względu na to, iż jest szczęśliwą posiadaczką naturalnych, niefarbowanych włosów, postanowiłam w delikatny sposób podkreślić jej naturalność i wykonałam kilka jaśniejszych refleksów na koronie oraz bardzo delikatne ombre na końcach – mówi Anna Karpińska. – Włosy były lekko przesuszone i nierównej długości. Wykonałam więc pielęgnację nawilżającą oraz cięcie na prosto, tak, aby włosy się zagęściły. Cieniowanie wykonałam tylko na koronie, aby nadać fryzurze lekkości, natomiast dłuższą grzywką podkreśliłam delikatne rysy twarzy. Na koniec wykonałam dwie stylizacje – romantyczne fale na co dzień oraz propozycję fryzury okazjonalnej – podsumowuje fryzjerka.

Po kilku godzinach dopieszczania włosów (metamorfoza, choć błyskawiczna, trwa właściwie cały dzień), do akcji przystąpiła wizażystka Iwona Tunyan, która zauważyła nieco zbyt małe oczy naszej uczestniczki.

– Problem małych oczu to zmora wielu kobiet – przyznaje Iwona Tunyan. – Większość z nas marzy o pięknych, dużych oczach, które przykuwają męskie spojrzenia. Dlatego u pani Kasi postawiłam na powiększenie oka. Makijaż powiększający oko opiera się na jego rozświetleniu i rozjaśnieniu niektórych partii jasnym cieniem oraz dopełnianiu cieniem w czarnym lub brązowym kolorze. W makijażu powiększającym oczy ogromne znaczenie ma również podkreślenie rzęs. Wywinięte rzęsy świetnie “otwierają” oko. Kreska wzdłuż linii rzęs i gęste, piękne rzęsy dodają spojrzeniu seksapilu. Przy powiększaniu oczu makijażem ważne są również brwi. Jeśli są za krótkie, oczy wydają się mniejsze. Aby dodatkowo je otworzyć wizualnie, w wewnętrznym kąciku oka i miejscu pod łukiem brwiowym rozświetlamy je lśniącym cieniem oraz matem – wyjaśnia wizażystka.

Jaki efekt osiągnęły nasze specjalistki? Tak pani Kasia wyglądała przed metamorfozą.

Tak we fryzurze codziennej.

A tak w pełnym makijażu i fryzurze okazjonalnej.

Nasza błyskawiczna metamorfoza wygląda tak.

Co o zmianie sądzi nasza uczestniczka?

– Dziękuję bardzo za mile spędzony czas i super atmosferę. Włosy są świetne, super w dotyku i ten blask! Makijaż… dla mnie to szok. Zmiana o 180 stopni. Jesteście świetne! – podsumowała pani Kasia.

Jeśli Wy również chcecie wziąć udział w naszej akcji, jeśli nie boicie się pokazać, jak zmienia się Wasza twarz, przesyłajcie zgłoszenia do błyskawicznej metamorfozy na KONTAKT.

Metamorfozy będą przeprowadzane raz w miesiącu. Aby się zgłosić, należy przesłać zdjęcie swojej twarzy, numer kontaktowy oraz uzasadnienie, dlaczego chcecie poddać się szybkiej metamorfozie. Na zgłoszenia czekamy do 25 października. Na pamiątkę wykonamy Wam zdjęcie przed i po metamorfozie, zamieścimy je również na portalu PetroNews.pl i w gazecie PetroNews.

Uwaga – wybrana uczestniczka będzie zobowiązana do podpisania oświadczenia o wyrażeniu zgody na publikację zdjęć w PetroNews. Mogą zgłaszać się również te panie, które już przesłały swoje zdjęcia w poprzedniej edycji. Zapraszamy!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji