Zbliża się zima – będą zbierać dary dla zwierząt

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wkrótce nadejdzie najgorsza pora roku dla bezdomnych zwierząt. To właśnie zimą nie mają co jeść, gdzie się schronić, umierają z zimna. Dlatego OTOZ Animals oddział w Płocku organizuje zbiórkę darów dla uratowanych zwierząt, które żyją w często strasznych warunkach.

Od 7 listopada OTOZ Animals odział w Płocku będzie zbierał różnego rodzaju przydatne rzeczy, które pomogą zwierzętom przetrwać zimę. W akcji pomagają aktywnie uczniowie Gimnazjum w Słupnie, płocki zespół Masovia czy firma Magoja Event. Wśród organizatorów jest również Piotr Zalewski, radny gminy Słupno.

– Zbiórka w szkołach zaczyna się 7 listopada, finał akcji planujemy na 12 listopada w Galerii Wisła – wyjaśnia. – Potrzebna jest przede wszystkim karma sucha i mokra, najlepiej o większej zawartości mięsa, ale i zabawki dla psów i kotów, koce, legowiska, smakołyki, smycze, obroże, szelki, kagańce, transportery, a nawet makaron czy ryż – dodaje Piotr Zalewski.

Organizatorzy zapowiadają, że finał w Galerii Wisła odbędzie się z udziałem zespołu Masovia, zaplanowano także maraton zumby czy animacje dla dzieci.

Wkrótce przekażemy więcej informacji na temat szczegółów akcji i możliwości przekazywania darów dla zwierząt. PetroNews jest patronem medialnym akcji.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji