Zbliża się zima – będą zbierać dary dla zwierząt

0

Wkrótce nadejdzie najgorsza pora roku dla bezdomnych zwierząt. To właśnie zimą nie mają co jeść, gdzie się schronić, umierają z zimna. Dlatego OTOZ Animals oddział w Płocku organizuje zbiórkę darów dla uratowanych zwierząt, które żyją w często strasznych warunkach.

Od 7 listopada OTOZ Animals odział w Płocku będzie zbierał różnego rodzaju przydatne rzeczy, które pomogą zwierzętom przetrwać zimę. W akcji pomagają aktywnie uczniowie Gimnazjum w Słupnie, płocki zespół Masovia czy firma Magoja Event. Wśród organizatorów jest również Piotr Zalewski, radny gminy Słupno.

– Zbiórka w szkołach zaczyna się 7 listopada, finał akcji planujemy na 12 listopada w Galerii Wisła – wyjaśnia. – Potrzebna jest przede wszystkim karma sucha i mokra, najlepiej o większej zawartości mięsa, ale i zabawki dla psów i kotów, koce, legowiska, smakołyki, smycze, obroże, szelki, kagańce, transportery, a nawet makaron czy ryż – dodaje Piotr Zalewski.

Organizatorzy zapowiadają, że finał w Galerii Wisła odbędzie się z udziałem zespołu Masovia, zaplanowano także maraton zumby czy animacje dla dzieci.

Wkrótce przekażemy więcej informacji na temat szczegółów akcji i możliwości przekazywania darów dla zwierząt. PetroNews jest patronem medialnym akcji.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Plocki Styl

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jesienne słońce…

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…