Skutki intensywnych opadów – ul. Dworcowa i Reja zalane

0

W ostatnim czasie nad województwem mazowieckim pojawiły się wzmożone opady deszczu. Ten stan trwa już od dwóch dni. Burze, silne wiatry, deszcze sprawiają, że na każdym kroku spotykamy się ze sporymi utrudnieniami. Tym razem objęły one skrzyżowanie ulic Dworcowej i Reja. Jak widać na zdjęciach i filmie, który przesłał do nas nasz czytelnik, jest ono w całości zalane.

Straż pożarna codziennie wyrusza na kilka interwencji. Od kilku dni są one znacznie częstsze. Podczas burz zerwane dachy, przewrócone drzewa, brak prądu, a teraz w całości zalane skrzyżowanie w samym centrum miasta.

Zarówno ulica Dworcowa, jak i Reja w jednej chwili stały się potężnym “basenem”. Jak widać na poniższych zdjęciach sytuacja jest mocno utrudniona, a samo skrzyżowanie staje się coraz mniej przejezdne.

Miasto oraz powiat płocki starają się zapanować nad sytuacją. Jednak mimo licznych interwencji ze strony służb, sytuacja i tak jest ciężka. Pozostaje nadzieja, że wkrótce tak intensywne opady ustąpią.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed
0

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje

Wystawy
0
Obrazy pełne znaczeń

Od wtorku w Muzeum Mazowieckim w Płocku można oglądać wystawę “Alternatywna rzeczywistość. Malarstwo Wacława Sporskiego i Alexa Sporskiego/syna”.  Wacław i Alex…