REKLAMA

Mnóstwo kostek Rubika w Płocku już w sierpniu!

REKLAMA

W tym roku kolejny raz odbędą się w naszym mieście zawody układania kostki Rubika na czas. Kolorowa zagadka logiczna wciąż jest popularna i ma swoich wiernych fanów, więc zeszłoroczna edycja cieszyła się ogromnym powodzeniem. Czy podobnie będzie i tym razem?

Zawody odbędą się 27 i 28 sierpnia w Zespole Szkół nr 6 im. Władysława Jagiełły. Wezmą w nich udział przede wszystkim pasjonaci kostki Rubika, ale nie tylko. Impreza ma charakter otwarty, więc jeśli ktoś jest chętny, aby spróbować swoich sił, to będzie miał ku temu okazję.

PowiązaneTematy

Organizatorzy zaplanowali 11 konkurencji. Pojawi się wśród nich np. układanie kostki Rubika jedną ręką, układanie jej bez patrzenia, układanie przy wykorzystaniu najmniejszej liczby ruchów, Pyraminx oraz Rubik’s Clock. Oczywiście, wymienione wyżej konkurencje to tylko część tego, co organizatorzy przygotowali na te dni. Wśród uczestników z pewnością nie zabraknie obecnych i byłych rekordzistów świata, Europy oraz mistrzów Polski z Płocka i powiatu płockiego. Kto tylko będzie chciał się z nimi zmierzyć, już dziś może wpisywać się na listę.

Wpisowe uczestnictwa to koszt jedynie 30 złotych. Więcej szczegółów znajdziecie na STRONIE. Czy w tym roku uczestnikom uda się pobić rekord w układaniu kostki Rubika na czas? Na odpowiedź, dotyczącą tego pytania pozostaje nam poczekać. Jednak pierwsi pasjonaci mogą się już zgłaszać do konkursu.