REKLAMA

Są tu pizzożercy? Mamy dla Was pizze!

REKLAMA

Kto z nas nie lubi pysznego, chrupiącego ciasta z różnymi dodatkami, polanego lekko roztopionym serem i oliwą lub sosem? W Płocku jest pizzeria, której pasję do tej potrawy i inspirację Włochami widać w każdym wypieku.

Pizzeria Gusto to nowe miejsce w Płocku, w którym znajdziemy jedno z najpopularniejszych dań – pizzę. Jak zapewniają jej właściciele, pizzeria powstała z prawdziwej pasji.

– Każdy członek naszej załogi to pizzożerca, który szukał smaku swojej ulubionej pozycji… i znalazł. Stąd pojawiliśmy się na mapie Płocka – tłumaczą.

Co ich wyróżnia? Przede wszystkim, stawiają na jakość i oryginalność swoich produktów. Ciasto wypiekane jest według włoskiej receptury, stosują wyłącznie certyfikowane włoskie wędliny, a także pulpę pomidorową sprowadzaną prosto z regionu Kampanii, z okolic słonecznego Neapolu.

– Wszystko przyprawione przez nas z najwyższa starannością i dbałością o kubki smakowe. To właśnie czyni Pizzę Gusto wyjątkową i smaczną – wyjaśniają właściciele pizzerii.

Do każdej pizzy z menu klienci otrzymują dodatkowy jeden składnik warzywny gratis. Obecnie, ze względu na ograniczenia pandemiczne, zamówienia realizowane są z szybkim dowozem pod wskazany adres oraz z odbiorem osobistym.

– Nasza misją jest trafienie do jak największej liczby smakoszów pizzy. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć ten cel i spełnić Wasze oczekiwania. Jeśli chcecie skosztować wyśmienitej pizzy, zapraszamy! – podsumowują w Pizzerii Gusto.Pizzeria Gusto
ul. Środkowa 19, Płock
FB/pizzagustoplock
tel. 787 787 670

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy specjalny konkurs, w którym trzy osoby mogą wybrać dowolną pizzę z menu Pizzerii Gusto. Aby mieć szansę na jej wygranie, należy napisać na nasz KONTAKT, odpowiadając na pytanie:

Której pizzy z menu Pizzerii Gusto chciałbyś spróbować i dlaczego?

Najciekawsze trzy odpowiedzi nagrodzimy bonem na zamówienie pizzy. Pamiętajcie, aby w zgłoszeniu podać swój prawidłowy adres e-mail. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 maja br. do końca dnia. Rozstrzygnięcie konkursu – 4 maja br.
Powodzenia!

Klauzula informacyjna (RODO)
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znane jako „GDPR” lub „RODO”).
1. Administratorem danych osobowych jest Sentra Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Płocku przy ulicy Dobrzyńskiej 36, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, pod nr: KRS – 0000673409, NIP – 7743234064, REGON – 367039420. Adres e-mail: redakcja@petronews.pl.
2. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie dla celu organizacji i przeprowadzenia konkursu. 
3. Każdy uczestnik, który prześle zgłoszenie do konkursu, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu jego realizacji.
4. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane.
5. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem: przypadków przewidzianych przepisami prawa.
6. Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
7. Uczestnicy posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa: prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
8. Uczestnicy mają prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
9. Dane uczestników nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
10. Do udziału w konkursie niezbędne jest podanie wyłącznie poprawnego adresu e-mail, na który zostaną przesłane informacje, dotyczące odbioru nagrody.

Artykuł promowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Anonim says:

    I Love KEBAB ! <3 Ciaparito Kebabo

  2. Lysy says:

    Ja to wolę zimną zupę gazpacho

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU