Prowadził pod wpływem środków odurzających. Został zatrzymany przez policję

0

Minione dni w Płocku należały do względnie bezpiecznych. Policja odnotowała łącznie 8 kolizji (7 w mieście i 1 w powiecie), zatrzymała 3 nietrzeźwych kierowców oraz doprowadziła 12 osób do izby wytrzeźwień.

Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani na terenie naszego miasta. Pierwszym z nich, na ul. Chemików, okazała się kobieta. Na ul. Kolejowej również doszło do zatrzymania, tym razem mężczyzny, który prowadził pojazd pod wpływem środków odurzających. W powiecie nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w miejscowości Gąbin.

W nocy z 21 na 22 lipca w Kamionkach (gm. Stara Biała), miało miejsce włamanie do garażu oraz kradzież elektronarzędzi. Wczoraj zaś, 26 lipca w Ślepkowie Królewskim (gm. Radzanowo), nieznany sprawca uszkodził siatkę ogrodzeniową i kilka cegieł klinkierowych. Właściciel oszacował straty na kwotę ponad 2 tysięcy złotych.


Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje