Antyterroryści w Płocku. Trwa akcja policji

REKLAMA

– Na ul. Bliskiej trwa akcja antyterrorystyczna – podaje czytelnik w mailu do nas. – Staranowali bramę do posesji. Są antyterroryści, policja i około 15 samochodów, które biorą w tym udział – czytamy w korespondencji. Policja potwierdza: w Płocku trwają działania komendy głównej.

Zgodnie z relacją naszego czytelnika, działania rozpoczęły się w poniedziałek, 10 września około godziny 5. W akcję zaangażowano kilka jednostek policji – w tym oddział antyterrorystyczny. Informacje te potwierdziliśmy w komendzie w Płocku

– Faktycznie taka sytuacja miała miejsce – powiedział Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – To działania komendy głównej, która prowadzi akcję – usłyszeliśmy.

Z relacji naszych czytelników wynika, że na miejscu wciąż znajdują się mundurowi, jednak Komenda Główna Policji w Warszawie odmówiła komentarza w tej sprawie.

PowiązaneTematy

– Jest zbyt wcześnie, by podać jakiekolwiek szczegóły na ten temat – usłyszeliśmy od rzecznika dyżurnego KGP. – Nie możemy udzielić informacji ze względu na trwające działania – dodał.

Czekamy na oficjalny komentarz w tej sprawie.