Królewscy gromią na wyjeździe!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aż 7 bramek zaaplikowały rywalkom podopieczne Adriana Piankowskiego. Zawodniczki Królewskich Płock wygrały w Piasecznie 7:1. Hat tricka ustrzeliła Dagmara Świt. 

Worek z bramkami już w 6. minucie napoczęła Dagmara Świt. Skrzydłowa zdecydowała się na strzał z dystansu – bramkarka gospodyń nie miała nic do powiedzenia. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po niecałych 30 minutach. Kolejnego gola zdobyła Dagmara Świt, bramkę dołożyła też Julia Mikołajewska i było już 3:0. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 4:0.

Po zmianie stron płocczanki nie zwalniały tempa i strzeliły trzy kolejne bramki. Gospodynie stać było tylko na bramkę honorową.

Następne spotkanie Królewscy Płock rozegrają 8 maja o godzinie 14 na Stadionie Miejskim w Płocku. Przeciwnikiem będą zawodniczki Wilgi Garwolin.

GOSIR II Piaseczno – Królewscy Płock 1:7 (0:4)

Bramki dla Królewskich: Dagmara Świt 6, 27, 73, Daria Nowak 39, 47, Julia Mikołajewska 25, 68

KS Królewscy Płock: Marta Hućko – Klaudia Stradomska, Anna Wojtkowska, Daria Przybysz, Julia Mikołajewska – Dagmara Świt, Klaudia Łyzińska (65, Dominika Janicka), Daria Kusa – Aleksandra Kujawska (43, Wiktoria Wiączek), Alicja Jankowska (58, Olga Kamińśka), Daria Nowak.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji