Zamknij

Królewscy gromią na wyjeździe!

17:02, 02.05.2016 Michał Siedlecki Aktualizacja: 20:29, 02.05.2016
Skomentuj
Aż 7 bramek zaaplikowały rywalkom podopieczne Adriana Piankowskiego. Zawodniczki Królewskich Płock wygrały w Piasecznie 7:1. Hat tricka ustrzeliła Dagmara Świt.

Worek z bramkami już w 6. minucie napoczęła Dagmara Świt. Skrzydłowa zdecydowała się na strzał z dystansu - bramkarka gospodyń nie miała nic do powiedzenia. Mecz był rozstrzygnięty w zasadzie po niecałych 30 minutach. Kolejnego gola zdobyła Dagmara Świt, bramkę dołożyła też Julia Mikołajewska i było już 3:0. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 4:0.

Po zmianie stron płocczanki nie zwalniały tempa i strzeliły trzy kolejne bramki. Gospodynie stać było tylko na bramkę honorową.

Następne spotkanie Królewscy Płock rozegrają 8 maja o godzinie 14 na Stadionie Miejskim w Płocku. Przeciwnikiem będą zawodniczki Wilgi Garwolin.

GOSIR II Piaseczno - Królewscy Płock 1:7 (0:4)

Bramki dla Królewskich: Dagmara Świt 6, 27, 73, Daria Nowak 39, 47, Julia Mikołajewska 25, 68

KS Królewscy Płock: Marta Hućko - Klaudia Stradomska, Anna Wojtkowska, Daria Przybysz, Julia Mikołajewska - Dagmara Świt, Klaudia Łyzińska (65, Dominika Janicka), Daria Kusa - Aleksandra Kujawska (43, Wiktoria Wiączek), Alicja Jankowska (58, Olga Kamińśka), Daria Nowak.