Kolejny pożar domu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W piątek po południu w gminie Słubice doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Jak ostrzegają strażacy, w sezonie grzewczym pożary występują coraz częściej.

1 grudnia w godzinach popołudniowych strażacy z OSP KSRG Słubice otrzymali informację, że w miejscowości Piotrkówek (gmina Słubice) doszło do pożaru w budynku mieszkalnym.

– Kiedy dotarliśmy na miejsce okazało się, iż doszło do zapalenia się konstrukcji dachu, tuż przy przewodzie spalinowym – informują strażacy. – Przed naszym przybyciem mieszkańcy podjęli kilka prób ugaszenia płomieni i ostatecznie jedna z nich okazała się skuteczna – wyjaśniają.

Na miejsce dojechały również zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Płocku oraz OSP w Dobrzykowie. Strażacy sprawdzili budynek i konstrukcję dachu, czy widoczne gołym okiem płomienie były jedynym zagrożeniem. Okazało się, iż pozostała część konstrukcji dachu nie została objęta płomieniami.

Podziel się:

1 komentarz

  1. W tych słubicach straż jest coś bardzo aktywna.Wybuchy gazu pożary i tym podobne.Cos na podobienstwo jak kiedys w drobinie bylo

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji