REKLAMA

W płonącym aucie zginęło trzech mężczyzn. Policja ustala tożsamość [FILM, ZDJĘCIA]

REKLAMA

Policja, pod nadzorem prokuratora, ustala tożsamość trzech zmarłych mężczyzn oraz okoliczności tragedii, do której doszło w nocy z 18 na 19 września w Płocku. Samochód, którym podróżowali, uderzył w przyłącze gazowe i stanął w płomieniach.

Przypomnijmy – do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z 18 na 19 września, około północy. Jak informują nasi czytelnicy, samochód osobowy jechał z dużą prędkością ulicą Harcerską w Płocku. Prawdopodobnie kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przyłącze gazu ziemnego oraz budynek mieszkalny.

Tragedia w Płocku. Samochód uderzył w instalację gazową, nie żyją trzy osoby [FILM, ZDJĘCIA]

Doszło do pożaru, z pobliskich domów ewakuowano mieszkańców ze względu na zagrożenie wybuchem gazu. Ulica Harcerska była całkowicie zablokowana. O szczegóły poprosiliśmy w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.– Wczoraj tuż przed północą doszło do zdarzenia, w którym śmierć poniosło trzech mężczyzn – przekazała nam mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący audi A8 na ul. Harcerskiej w Płocku zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie, następnie w przyłącze gazowe i budynek mieszkalny. Po uderzeniu pojazd stanął w płomieniach – wyjaśnia.

Na tę chwilę wiadomo, że pojazdem podróżowało trzech mężczyzn, ale nie jest jeszcze znana ich tożsamość. Zwłoki zostały zabezpieczone w prosektorium. Policjanci na miejscu pracowali pod nadzorem prokuratura.

Od samochodu zajął się ogniem również dach budynku. Warto podkreślić tu błyskawiczną i profesjonalną akcję strażaków, dzięki którym nie doszło do całkowitego spłonięcia domu, nie dopuścili również do wybuchu gazu, co było poważnym zagrożeniem.

W akcji brało udział 15 zastępów Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych, pogotowie gazowe, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Czytelniczka says:

  Wyrazy współczucia dla rodziny każdego zmarłego. Bardzo przykre ale coraz częściej prawdziwe wśród nieodpowiedzialnych kierowców. Ale cóż czasu się nie cofnie i teraz szkoda bardzo bliskich.

 2. Bawarka says:

  Ile te dzieci miały lat niech im ziemia lekkA

 3. Dawid says:

  Proszę rodziny zmarłych o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie Dawid Petrus tel 579925890

 4. Rrr says:

  Predkosc

 5. Hx says:

  niech i pieklo lekkie bedzie hehe

 6. Świadek says:

  Wczoraj po Płocku jeździło kilka aut z nadmierną predkoscia. Ich kierowcy stanowią ogromne zagrożenie. Na Miodowej kolo Aweny kierowca tak głupiał, że kobieta zasłabła z wrazenia. Na placu zostały ślady z palonych opon ( przed lumpexem na Miodowej).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU