REKLAMA

Kolejny pożar domu

REKLAMA

W piątek po południu w gminie Słubice doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Jak ostrzegają strażacy, w sezonie grzewczym pożary występują coraz częściej.

1 grudnia w godzinach popołudniowych strażacy z OSP KSRG Słubice otrzymali informację, że w miejscowości Piotrkówek (gmina Słubice) doszło do pożaru w budynku mieszkalnym.

– Kiedy dotarliśmy na miejsce okazało się, iż doszło do zapalenia się konstrukcji dachu, tuż przy przewodzie spalinowym – informują strażacy. – Przed naszym przybyciem mieszkańcy podjęli kilka prób ugaszenia płomieni i ostatecznie jedna z nich okazała się skuteczna – wyjaśniają.Na miejsce dojechały również zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Płocku oraz OSP w Dobrzykowie. Strażacy sprawdzili budynek i konstrukcję dachu, czy widoczne gołym okiem płomienie były jedynym zagrożeniem. Okazało się, iż pozostała część konstrukcji dachu nie została objęta płomieniami.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Michał says:

    W tych słubicach straż jest coś bardzo aktywna.Wybuchy gazu pożary i tym podobne.Cos na podobienstwo jak kiedys w drobinie bylo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU