Jatomi Fitness kończy działalność. Co z płockimi siłowniami?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

To już potwierdzone informacje – Jatomi Fitness, która posiada dwie siłownie w Płocku, zamyka firmę. Jak tłumaczy jej szef, Trevor Brennan, na łamach portalu PropertyNews.pl, wyprzedawane są właśnie aktywa, a polski biznes jest obecnie w stanie likwidacji.

Trevor Brennan, CEO Jatomi Fitness Group wyjaśnia, że stworzony dziewięć lat temu model biznesowy nie ma już zastosowania w przypadku dzisiejszego konsumenta. Właśnie dlatego powoli kluby w Polsce tej marki zostają zamykane – pod koniec ubiegłego roku stało się tak z dwoma klubami: w Złotych Tarasach (Warszawa) oraz w centrum Millenium Hall (Rzeszów). Finalnie marka Jatomi Fitness ma zniknąć z polskiego rynku.

Szef grupy tłumaczy, że niektóre dzierżawy klubów są przekazywane innym operatorom, ale inne lokalizacje będą zamykane. Jak dodaje w wypowiedzi dla PropertyNews.pl: “Stworzony dziewięć lat temu model biznesowy nie ma już zastosowania w przypadku dzisiejszego konsumenta, a wiek portfela i wysokie koszty związane z dzierżawami sprawiają, że firma nadal działa ze stratą”.

Według zapowiedzi prezesa spółki, całkowite zamknięcie klubów w Polsce ma nastąpić w ciągu najbliższych 3-4 miesięcy. Co stanie się z klubami, które działają w Płocku w Galerii Mazovia oraz Atrium Mosty?

– Na tę chwilę nie mamy żadnej oficjalnej informacji – mówi Kamila Jasińska, manager Jatomi Fitness Płock. – Siłownie są otwarte, prowadzimy cały czas działalność i zapraszamy klientów – dodaje manager, odsyłając nas do prezesa firmy, Trevora Brennana.

Zgodnie z sugestią, wysłaliśmy pytania do CEO Jatomi Fitness Group.

– Jesteśmy w trakcie rozmów zarówno z właścicielami lokali, jak i innymi operatorami siłowni – odpisał Trevor Brennan. – Na tym etapie nie mogę podać więcej szczegółów – wyjaśnia prezes firmy.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji