REKLAMA

Potrącenie chłopca w Płocku. Sprawca odjechał?

REKLAMA

We wtorkowe popołudnie doszło do potrącenia 12-letniego chłopca na przejściu dla pieszych. Policja została powiadomiona o tym fakcie dość późno, a z relacji świadka wynika, że sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

O prawdopodobnym potrąceniu powiadomił nas czytelnik, przesyłając zdjęcia. – Ktoś został chyba potrącony przy wieżowcu, tzw. „szafie” na Wyszogrodzkiej. Stoi tam karetka, podjechała też policja – napisał do nas czytelnik.

Jak się okazuje, do potrącenia 12-letniego chłopca doszło prawdopodobnie na przejściu dla pieszych, a nie przy wieżowcu.

– Otrzymaliśmy informację około godziny 15.25, że na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Wyszogrodzką przy Panoramie potrącono 12-letniego chłopca – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Jednak do zdarzenia podobno doszło między godz. 14.30 a 15, o czym wiemy z relacji chłopca, który towarzyszył poszkodowanemu – wyjaśnia rzecznik.Według wstępnych ustaleń policjantów, którzy przyjechali na miejsce, chłopiec został potrącony na przejściu dla pieszych przez czarny pojazd, nieznanej marki, który skręcał w prawo, w ul. Wyszogrodzką. Kierowca tego samochodu podobno zatrzymał się na chwilę i odjechał.

– Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, 12-latek pojechał do szpitala razem z mamą, która w tym czasie dotarła na miejsce. Obecnie sprawdzamy monitoring, który być może pozwoli ustalić szczegóły tego zdarzenia. O tym, czy zakwalifikujemy to jako wypadek, zadecydują badania lekarskie chłopca – tłumaczy Krzysztof Piasek.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

 1. Kazik says:

  Wstyt ,żeby nie udzielić chłopcu pomocy,widziałem jak siedział na krawężniku było tak zimno a kierowca sobie w najlepsze odjechał, znieczulica

 2. Komentatorplocki says:

  25 lat więzienia za to.

 3. Ewka says:

  Zastanów się najpierw zanim napiszesz takie bzdury. Co na to lekarz?

 4. szwejk says:

  to na pewno kierowca-imigrant!
  polak-katolik zatrzymałby się, zmówił modlitwę i pomógł
  szkoda, że minister Płaszczak odchodzi -złapałby tego imigranta i skazał na milion lat więzienia!

  • A.B. says:

   Nie ,to na pewno kierowca byly ormowiec albo esbek ,te scierwa czerwone maja we krwi zeby uciekac bo kumple im pomogajet a to łapsy juz nie te czasy i kara czeka !!!

  • Ewa says:

   Zastanów się najpierw zanim napiszesz takie bzdury. Co na to lekarz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU