Czytelnik: Siłownie pod chmurką toną w błocie!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nasz czytelnik pisze w sprawie znanych mieszkańcom Płocka siłowni pod chmurką. Po zimie, pod przyrządami do ćwiczeń powstały doły, w których gromadzi się woda. Użytkownicy tego terenu dbają więc o swoją kondycję w… błocie.

Teren pod urządzeniami do ćwiczeń, które mieszczą się przy ul. Kazimierza Wielkiego, w tzw. Jarze Abisynia, nie jest w żaden sposób utwardzony. Nasz czytelnik proponuje, aby utwardzić ten teren, wysypując drobne kamyki. Dzięki temu woda pozostanie pod kamieniami, a korzystający z urządzeń będą mogli ćwiczyć, nie brudząc i nie mocząc sobie obuwia.

Lubię ćwiczyć, ale nie… w gumowcach – list czytelnika

Przekazaliśmy propozycję czytelnika, jednak, jak się dowiedzieliśmy urząd miasta nie będzie utwardzać tego terenu. Zniweluje za to dołki pod przyrządami tak, aby nie gromadziła się tam woda.

– Przypominamy, że na planszach informacyjnych zamontowanych na tym terenie podany jest numer telefonu, pod który można zgłaszać wszelkie awarie – mówi Małgorzata Palusińska, z Urzędu Miasta Płocka.

– Wszystkie miejskie siłownie terenowe są na bieżąco monitorowane przez pracowników Wydziału Kształtowania Środowiska UMP – zapewnia płocki magistrat

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji