REKLAMA

Sanepid: Wydaliśmy decyzję o zamknięciu siłowni

REKLAMA

Jak informowaliśmy, w środę sanepid w asyście policji przeprowadził kontrolę w płockiej siłowni. Co ustalono i jaka jest decyzja Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w tej sprawie?

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez naszego czytelnika, 7 kwietnia około godziny 12.30 skontrolowano siłownię Just Gym w Płocku pod kątem przestrzegania przepisów, obowiązujących od 2 kwietnia.

PowiązaneTematy

– Wspólnie z policją przeprowadziliśmy kontrolę na siłowni, na której przebywało około 30 osób – mówi Romuald Ostrowski, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płocku. – Siłownie powinny być dostępne wyłącznie dla olimpijczyków należących do związków sportowych, zrzeszonych w Polskim Związku Olimpijskim. Na miejscu był jeden pracownik, który nie potrafił określić kto znajduje się na terenie siłowni. W związku z tym wystawiliśmy decyzję o zamknięciu tego lokalu – wyjaśnia dyrektor.

Jak dodał, w tej sprawie postępowanie prowadzi policja. Ta z kolei wyjaśnia, że zgłoszenie o działającym klubie fitness wpływało od mieszkańców, ale i policja z własnej inicjatywy podejmowała tam kontrolę, wczorajsza nie była pierwszą.

– Będziemy prowadzić dalsze czynności wyjaśniające – potwierdza mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Ewentualne konsekwencje prawne wyciągnie sąd. Żadna z osób nie przedstawiła policjantom licencji zawodnika polskiego związku sportowego w sportach olimpijskich zaakceptowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu – dodaje.Just Gym nie odpowiedziało na nasz e-mail w tej sprawie, natomiast na oficjalnym profilu tej sieci pojawiają się komentarze internautów o zamknięciu klubów w różnych miastach Polski.

Kontrola w płockiej siłowni. „Spisali wszystkich, którzy byli w środku”

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 12

 1. klient says:

  No i cofnęli swoją decyzję umarzając postępowanie :)

 2. Heh says:

  Co za ból siłownie zamknięte a idź do lasu i pobiegaj.

 3. w1 says:

  Keizo ty parówo społeczniarska , tfu ci na kręgosłup

 4. Anonim says:

  Jeeee Bbbbbbbb Aaaaaaaa Cccccc Pppppppppppppp Iiiiiiiiii Sssssssss i Kuuuuuuuureeeeeeewssss KkkkkkkkIiiiiiięeeeeeeeee OoooooRrrrrr ggggga Nnnniiiii Zzzzaccccccjjjjjjeeee

 5. Maciej says:

  Nielegalne rozporzadzenie zacznijmy od tego

 6. rence opadajom says:

  keizo pisowski pomiocie won stąd

 7. przesada says:

  Nikt nie okazał licencji zawodnika, bo panowie policjanci nie pytali o nią. Od każdej osoby chcieli tylko dowód, więc nie wiem czemu taka informacja.

  • Maratonczyk says:

   To powinno być w interesie zawodników aby wykazać się prawem do treningu. Skoro uznali że nie pokażą, to pokażą w sądzie. Co za problem?

   • Najpierw says:

    policja musi pokazać podstawę prawną

   • Keizo. says:

    „Rząd załatał dziurę w prawie. Siłownie i baseny zamknięte na głucho” – poszukaj sobie artykułu na Dziennik Gazeta Prawna i przestań się ośmieszać. Od dawna wiele spraw regulują ustawy. Tylko barany co czerpią wiedze z memów konfederacji myślą że policja ma meldować obywatelowi.

  • dario 45697 says:

   Bo właśnie najlepiej podać dezinformacje i zastraszać bo tak łatwiej , te media nie napisały jeszcze prawdy choćby o tym że czy pokażą czy nie i tak jest to bezprawne co robia i nie wspomnę o sanepidzie, i Tym Panu Ostrowskim gdzie powinien mieć sprawę w sądzie o łamanie i wymuszanie pięniędzy od przedsiębiorców

   • Keizo says:

    Trzeźwy jesteś? Prawdy czy pokażą czy nie? Co to za bełkot narkomański?
    Ciśniesz po nazwisku jakiegoś człowieka, chcesz skończyć w sądzie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU