Będzie ankieta na temat urzędu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Urząd Skarbowy przeprowadzi ankietę na temat jakości świadczonych usług. Uwagi i wnioski przekazane w ankiecie posłużą do doskonalenia pracy urzędu.

Urząd Skarbowy w Płocku informuje, że w celu pozyskania opinii przez klientów na temat usług świadczonych na Sali Obsługi – od 15 września do 30 listopada br. – przeprowadzane jest badanie ankietowe.

– Zapewniamy, że uwagi i wnioski przekazane przez Państwa w ankiecie posłużą nam do doskonalenia naszej pracy, a tym samym do coraz lepszego spełniania Państwa oczekiwań. Zachęcamy do wypełnienia ankiety podczas wizyty w Urzędzie – informuje naczelnik Urzędu Skarbowego w Płocku Karol Zywer.

Ankiety dostępne są na każdym stanowisku Sali Obsługi, u pracowników zajmujących się czynnościami sprawdzającymi oraz na stolikach znajdujących się na korytarzach. Przy wyjściu z Sali Obsługi znajduje się urna, do której można wrzucić wypełnioną ankietę, jak również można ją zostawić u pracownika zajmującego się poszczególną sprawą. Ankieta jest całkowicie anonimowa.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji