REKLAMA

Złodzieje nie odpuszczają. Tym razem ukradli rower i pieniądze

REKLAMA

Miniona doba była w Płocku względnie bezpieczna. Policja odnotowała jedynie 5 kolizji na terenie miasta i powiatu, zatrzymała 2 nietrzeźwych kierowców, a 8 osób doprowadziła do izby wytrzeźwień. 

Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Małej Wsi oraz Węgorzynowie. Również wczoraj, 11 sierpnia, w miejscowości Wincentów k. Płocka, doszło do kradzieży gotówki. Policjanci, którzy byli na miejscu zdarzenia ustalili, że kradzieży dokonali obwoźni handlarze węglem. Pokrzywdzona kobieta zapłaciła im za węgiel z oszczędności, które miała w domu. Resztę niewydanej kwoty ponownie odłożyła. Mężczyźni wykorzystali jej nieuwagę i ukradli pieniądze na łączną kwotę kilku tysięcy złotych.

W minioną środę, 10 sierpnia, na ul. Kwiatka w Płocku sprawca ukradł rower z klatki schodowej. Właściciel pojazdu oszacował straty na około 1000 złotych.Policjanci ponownie apelują, aby zachować szczególną ostrożność w kontaktach z obcymi osobami. Nigdy nie wiemy, z kim mamy do czynienia, warto mieć więc na uwadze swoje bezpieczeństwo.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU