REKLAMA

Z ratusza do spółki miejskiej. Będzie wiceprezesem

REKLAMA

Aneta Pomianowska-Molak, dyrektor Wydziału Rozwoju i Polityki Gospodarczej Miasta Urzędu Miasta Płocka, wkrótce zmieni stanowisko. Rada nadzorcza Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej powierzyła jej w piątek, 28 maja, stanowisko wiceprezes tej spółki.

Jak tłumaczy urząd miasta, zmiana na stanowisku wiceprezesa miejskiej spółki spowodowana jest tym, że na emeryturę odchodzi wiceprezes MZGM, Piotr Chała.

– Jednocześnie prezydent Płocka Andrzej Nowakowski postanowił postawić przed tą spółką nowe zadania związane z rewitalizacją Starego Miasta. MZGM ma intensywnie pracować nad uatrakcyjnieniem starówki i zachęceniem płocczan – zwłaszcza młodych – do zamieszkania na tym osiedlu. W osiągnięciu tych celów spółka chce wykorzystać wiedzę i doświadczenie Pani Anety Pomianowskiej-Molak – czytamy w komunikacie ratusza.

Dlaczego MZGM ma zajmować się rewitalizacją, choć do tego celu została powołana Agencja Rewitalizacji Starówki? Tego w komunikacie nie przedstawiono.Aneta Pomianowska-Molak pracowała w Urzędzie Miasta Płocka od 2002 w wydziałach: Wydziale Geodezji, Katastru i Gospodarowania Mieniem Skarbu Państwa, w Wydziale Ochrony Środowiska, a od 2010 roku w Wydziale Rozwoju i Polityki Gospodarczej Miasta – najpierw jako Kierownik Referatu Polityki Przestrzennej Miasta Płocka, a następnie jako dyrektor tej komórki.

Jest absolwentką Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii na Politechnice Warszawskiej. Ukończyła również studia z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, projektowanie przestrzeni i zarządzanie na Politechnice Gdańskiej oraz studia z zakresu partnerstwa publiczno-prywatnego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła również studia Master of Business Administration.

Pracę na stanowisku wiceprezes MZGM ma zacząć po 6 czerwca br.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 18

 1. Fircyk says:

  Jednego chama mniej ale został jeszcze jeden

 2. Janek says:

  W Urzędzie tylko kolesiostwo i mobbing na potęgę….

 3. Jarek K says:

  Ciekawe czy to awans czy degradacja ?Czy sprawa Rud….o?60 % w urzędzie po układach ze starych pracownikow juz tylko garstka została,a pensje podobne do Lidla , kolesiostwo,wspólne spotkania, zero szacunku do pracownika.

 4. Anonim says:

  Jeszcze powinnien Loczek zrobić porządek w ARS-ie.
  Traktowanie klientów woła o pomstę do nieba.

 5. Anonim says:

  Jeszcze Michaś Piotruś i Joanna powinni opuścić ump. No i w końcu będzie można się dostać do Loczka, a nie czekać 2 godiziny pod drzwiami aż Pani wyjdzie. Świetne posunięcie Andrzej tylko kara zbyt łagodna.

 6. Galaxon says:

  Pod każdym artykułem dotyczącym układu PSL-PO wiele nagannych komentarzy, że to nie moralne, że się nie podoba itd. Ale jak przychodzą wybory to wszyscy i tak na nich głosujecie bo PiS zły, tych (PO-PSL) już znamy i wiemy co się można po nich spodziewać. Ponad 60 % dla Nowakowskiego nie wzięło się z sufitu. A może w końcu NALEŻY ROZLICZYĆ OBECNĄ WŁADZĘ I ODSTAWIĆ ICH OD KORYTA tak dla przekory zagłosować przeciw nim !!!

 7. Presiak says:

  Szczerze??? Towarzysze z PSL mają na te nasze komentarze po prostu wywalone!!! A w Płocku nie ma mediów, są tylko powielacze komunikatów prasowych. Nikt z lokalnych mediów im nie podskoczy. A szkoda, bo tematów wokół w brud, w tym także i tych o przekrętach towarzyszy z PSL , vide staroźreby, obwodnica Płocka, dzieci notabli z PSL, którymi obsadzili gminne spółki. I tak dalej, i tak dalej….

 8. zgadnij says:

  uklady ukladziki tylko zwykly czlowiek w czarnej dupie

 9. 😡 says:

  Dziadostwo!!! Dopóki Struzik, Zgorzelski i wszyscy kolesie z PO i PSL będą w Płocku kręcić lody, to dla nas mieszkańców nic się nie zmieni. Płock ,to coraz większe zadupie, kiedyś było miastem wojewódzkim! Przykro patrzeć na to co robią z miastem kolesie!! 😱

 10. Bzyczek says:

  Kondolencje dla pracowników MZGM

 11. Fanka says:

  Chała – człowiek z zawodu był dyrektorem, zasłużonym dla PSL. Czy moglibyście zapytać Zgorzelskiego, jak ocenia to, że w Płocku bez układu z PSL nie można się przebić w spółkach gminy, nie mówiąc już o sytuacji w powiecie.

 12. Anonim says:

  Dał bym jej stanowisko referenta a najwyżej inspektora!
  W UM nie błysnęła, więc i w MZGM też nie sądzę, że błyśnie!

 13. Też anonim says:

  Zasłużona osoba na odPOwiednim stanowisku :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU