Wymusiła pierwszeństwo ciężarówce

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do wypadku doszło we wtorek w Nowym Boryszewie. Kierująca samochodem wymusiła pierwszeństwo przejazdu ciężarówce. Co jeszcze wydarzyło się podczas minionej doby?

Do wypadku doszło 7 listopada około godz. 11.30 w Nowym Boryszewie (gm. Radzanowo). Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem volkswagen bora, skręcając w lewo, wymusiła pierwszeństwo przejazdu ciężarówce Daf. W wyniku zdarzenia, kierująca volkswagenem została przewieziona do szpitala na badania.

– Nie mamy informacji, aby doznała obrażeń zagrażających jej życiu – poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

Podczas minionej doby w Płocku przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych złodzieje włamali się do piwnicy i ukradli akcesoria wędkarskie. Wartość strat oszacowano na ok. 2400 zł.

W Lasotkach (gm. Brudzeń Duży) złodzieje ukradli myjkę ciśnieniową oraz narzędzia z otwartego garażu. Wartość kradzieży oszacowano na ok. 8 tys. zł.

– Mundurowi jeździli również do 12 kolizji w mieście i 3 w powiecie. Doprowadzili do izby wytrzeźwień 15 osób – dodał rzecznik policji.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji