REKLAMA

Włamywacz złapany dzięki zgłoszeniu mieszkańca

REKLAMA

PowiązaneTematy

Płoccy policjanci zatrzymali w nocy mężczyznę, który włamał się do sklepu przy ul. Gierzyńskiego. O włamaniu powiadomił ich jeden z mieszkańców.

Do włamania doszło w nocy z 4 na 5 kwietnia, około północy.

– Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Płocku został telefoniczne powiadomiony, że do jednego ze sklepów spożywczo-przemysłowych przy ul. Gierzyńskiego włamuje się jakiś mężczyzna – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy zauważyli uciekającego już mężczyznę – wyjaśnia.Funkcjonariusze ruszyli w pościg i zatrzymali uciekającego. Włamywaczem okazał się 31-letni mieszkaniec Płocka. Policjanci znaleźli przy nim 6 butelek alkoholu różnego rodzaju i 30 paczek papierosów o łącznej wartości około 2 tys. zł, jednak część skradzionych rzeczy uległa zniszczeniu w trakcie ucieczki.

– Zatrzymany został osadzony w policyjnym areszcie, dzisiaj zostanie przesłuchany i przedstawiony zostanie mu zarzut kradzieży z włamaniem – mówi Krzysztof Piasek. – Policjanci sprawdzą również, czy mężczyzna ma związek z wcześniejszym włamaniem do tego samego sklepu – dodaje rzecznik płockiej policji, podkreślając, że nocne zatrzymanie włamywacza możliwe był dzięki szybkiemu sygnałowi o włamaniu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU