REKLAMA

Wielka sala zabaw już otwarta! Było pieczenie ciasteczek i mnóstwo radości

REKLAMA

Mnóstwo uśmiechniętych buziek – to widok, który dominował podczas otwarcia Sali Zabaw Fikołki w płockiej Galerii Mazovia. Maluchy brały udział w doświadczeniach laboratoryjnych, piekły ciasteczka, biegały po kolorowych labiryntach i testowały swoją sprawność na ściance wspinaczkowej.

29 września na drugim poziomie Galerii Mazovia, Sala Zabaw Fikołki zaprosiła wszystkich na uroczyste otwarcie. Trzeba przyznać, że miejsce to robi ogromne wrażenie, nie tylko na najmłodszych gościach. Oczywiście nie brakuje tradycyjnych bezpiecznych zabaw, jak wielopoziomowy kolorowy labirynt, zjeżdżalnie czy tyrolka, ale oprócz tego na dzieci czeka wiele kreatywnych zajęć.

PowiązaneTematy

– Dzisiaj na warsztatach robimy ciasteczka i ozdabiamy je różnymi posypkami – dowiedzieliśmy się w sali kulinarnej. – Część ciastek pieczemy dla następnej grupy dzieci, a część upieczoną przez poprzednią grupę ozdabiamy i maluchy zabierają je ze sobą. Chcemy zmieniać rodzaje wypieków, dzieci wspominały już tutaj o pizzy, więc pewnie i takie potrawy się u nas pojawią. Serdecznie zapraszamy – powiedział nam kucharz, prowadzący warsztaty dla maluchów.

Były też pokazy doświadczeń laboratoryjnych, dzieci testowały ściankę wspinaczkową, a rodzice w tym czasie mogli w kawiarni napić się kawy czy zjeść smaczną przekąskę. Na ogromnej powierzchni nie brakuje także specjalnych sal, przeznaczonych np. na przyjęcia urodzinowe. Jak przekonuje Sylwia Kędzierska, menedżer sieci Sal Zabaw Fikołki, to właśnie wspólne gotowanie najlepiej integruje maluchy. Jubilat przed imprezą wybiera potrawę, którą przygotuje z gośćmi pod czujnym okiem szefa kuchni. Najczęściej jest to sushi, pizza, muffinki lub burgery. Można wybrać dowolne danie, a resztą, w tym zakupem składników, zajmą się w Sali Zabaw Fikołki.

Mieliśmy okazję wziąć udział w grze laserowej, która znajduje się w specjalnej, futurystycznie wyglądającej strefie. Może w nią zagrać każdy powyżej 7. roku życia, i jak zaobserwowaliśmy, dorośli bawią się tu równie dobrze, jak dzieci. Specjalny sprzęt sprawia, że w ciemnej sali widać tylko światła lasera, a sprzęt liczy, ile razy trafił w nas przeciwnik. Osoba, która otrzymała najmniej trafień w swoją kamizelkę – wygrywa.

Nie zabrakło też edukacji zoologicznej. Podczas otwarcia pojawiły się „Zwierzakoluby”, dzięki którym można było dotknąć węża, kameleona czy zobaczyć skórę zrzuconą przez ogromną pajęczycę.Oprócz atrakcji, Fikołki zapewniają również świetną promocję. Jeśli do 10 października br. zarezerwujecie urodziny organizowane do 30 września 2019, wasza impreza może zostać wzbogacona o dodatkowe atrakcje o wartości 400 zł. Fikołki, w ramach bezpłatnej zabawy, przez cały październik goszczą też szkoły i przedszkola z Płocka i okolic. Szczegóły obu promocji znajdują się na stronie http://fikolki.pl.

Fikołki oferują też zajęcia dodatkowe, jak warsztaty hobbystyczne (4-11 lat), m.in. warsztaty kulinarne, naukowe, robotyka i LEGO, trening sportowy, czy zajęcia ogólnorozwojowe (0-3 lata), m.in. gordonki, sensoryka, przygotowanie przedszkolne.

W cenie zajęć dzieci otrzymują godzinę zabawy gratis, a dzięki wprowadzeniu Karty Malucha dla najmłodszych, zabawa w Fikołkach jest darmowa dla dzieci w wieku 0-12 miesięcy, a w wieku 13-24 miesiące darmowa pod warunkiem, że towarzyszą starszemu rodzeństwu. W ofercie Sali zabaw jest możliwość pozostawienia dziecka w Fikołkach na czas zakupów.

Więcej informacji na www.fikolki.pl, plock@fikolki.pl, facebook.com/FikolkiPlock oraz pod numerem tel. 500-200-200. Sala Zabaw Fikołki jest otwarta 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.

artykuł promowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU