REKLAMA

Weronika potrzebuje pomocy. Odbędzie się piknik charytatywny

REKLAMA

W najbliższą niedzielę w Nowych Proboszczewicach odbędzie się piknik charytatywny „OSP Proboszczewice z pomocą dla Weroniki”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Weronika Kaliwoda urodziła się w sierpniu 2017 r. z wadą genetyczną, zwaną Zespołem Moebiusa i problemami neurologicznymi. Cierpi też z powodu padaczki lekoodpornej. Jedyną szansą dla niej jest opieka specjalistyczna oraz rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna.

PowiązaneTematy

17 czerwca o godzinie 11 w Nowych Proboszczewicach, w pobliżu siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej (Floriańska 9), rozpocznie się piknik charytatywny, podczas którego będą zbierane środki na leczenie małej Weroniki. Przed piknikiem, o godzinie 10, odbędzie się msza w intencji powrotu do zdrowia dziewczynki.

Podczas pikniku na przybyłych czeka wiele atrakcji. Będzie można przejechać się bryczką lub na kucyku, pobawić się w rękodzieło i malowanie twarzy, a także dmuchanie baniek mydlanych. W trakcie wydarzenia nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez straż pożarną i policję. Dzieci na pewno ucieszy dmuchana zjeżdżalnia, a piknik odwiedzą „Zwierzakoluby”.

Nie zabraknie dobrego jedzenia – będzie grill, zapiekanki, hamburgery, frytki, popcorn i wata cukrowa. Na spragnionych czekają napoje, kawa oraz herbata, a dla tych, którzy lubią przegryźć coś słodkiego, słodkie przekąski i lody.Podczas pikniku czas umilać będą: Przedszkolaki z Naszej Paki, Zespół REWITON (od godziny 14), Marcin z zespołu MOTIF, Elvis Presley Show, zespół SLAVERS. To jednak nie koniec, na pikniku zjawi się również Klaun Pajko, który będzie zabawiał dzieci.

Akcję można również wesprzeć poprzez przelew na konto nr: 63 9038 0004 0001 1367 2000 0010. Każdy, kto zaprezentuje podczas pikniku dowód wpłaty, otrzyma upominek. Szczegóły na profilu wydarzenia.

Wstęp wolny. Zabawa będzie trwała aż do godziny 18.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU