REKLAMA

Rowerem po Wiśle z Tatusiami

REKLAMA

Grupa Tatusiowie znów szykuje niespodziankę, nie tylko dla dzieci. Tym razem organizują wycieczkę rowerową, która rozpocznie się od… podróży statkiem.

Stowarzyszenie Tatusiowie 15 lipca organizuje niezwykłą rodzinną wycieczkę rowerową. Rozpocznie się od rejsu statkiem, a zakończy rowerową przebieżką wśród polnych i leśnych dróg.

PowiązaneTematy

– Wycieczka skierowana jest głównie do rodzin z dziećmi, a jej stopień trudności dla dzieci określamy jako średnio zaawansowany – tłumaczy Tomasz Bombała, jeden z założycieli stowarzyszenia.

Wyprawa odbędzie się w dwóch etapach:

  • Etap 1 : rejs statkiem na dystansie Płock – Nowy Duninów
  • Etap 2: jazda na rowerze na dystansie Nowy Duninów – Płock (około 30 km).

Tatuś też jest fajny – płocczanie w TVP2Ta wspaniała przygoda rozpocznie się 15 lipca w Płocku na Radziwiu w Yacht Clubie Prestige, zbiórka o godzinie 9. Pamiętajcie, że jest to wycieczka rowerowa – weźcie ze sobą rowery. Statek odpływa o godzinie 9.30 (trochę czasu zabierze wprowadzenie rowerów na pokład). Rejs potrwa około 1,5 godziny, a w jego trakcie dzieci będą mogły porozmawiać z kapitanem statku oraz zwiedzić kapitański mostek.

Rejs zakończy się w porcie w Nowym Duninowie, gdzie po rozładowaniu rowerów wszyscy ruszą w dalszą podróż w kierunku Płocka. – Będziemy się starali, aby trasa rowerowa (około 30 km) biegła bocznymi i leśnymi drogami – tłumaczy Tomasz Bombała.

Udział w wycieczce jest płatny 35 zł od osoby. Szczegóły zapisów są zamieszczone na profilu wydarzenia. Zgłosić się można do 25 czerwca, rezerwacja miejsc przez fb @tatusiowiee lub email tatusiowiee@gmail.com.

PetroNews objął wydarzenie patronatem medialnym.

Orientacyjna mapa wycieczki, źródło: Tatusiowie

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU