REKLAMA

Płockie recenzje: Jurrassic World. Upadłe królestwo

REKLAMA

Kolejna część o dinozaurach, które zostały odtworzone przez naukowców, opanowała polskie kina. Jaką opinię ma na temat tej produkcji nasz czytelnik? Zapraszamy na Płockie recenzje.

Opis producenta

Minęły trzy lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory.
Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

W filmie nie zabraknie niczego, za co pokochała go światowa publiczność (jedna z najpopularniejszych i najbardziej kasowych serii w historii kina). Będzie spektakularny, pełen zwrotów akcji i – jak zapowiadają twórcy – jeszcze bardziej przerażający.

Recenzja czytelnika

Film Jurassic World 2 troszkę zawiódł moje oczekiwania, szczególnie po kątem pierwszej części. Uważam, że w pewnym zakresie skopiowana została historia z filmu z roku 1997, przez co fabuła okazała się bardzo podobna, choć na pewno z lepszymi efektami specjalnymi.

Według mnie, brakuje w tym filmie ludzi znających się na dinozaurach, informacji jakie gatunki widzimy oraz które są prawdziwe, a które są hybrydą. Film za to bardzo fajnie i ciekawie się zaczyna, ukazując wielkiego potwora głębin i tutaj chyba każdy widz ostrzył sobie apetyt na ciekawe sceny. Niestety, scenarzyści (przynajmniej jak dla mnie) przystopowali w tym miejscu.Uważam też, że za szybka akcja dzieje się na wyspie, kiedy dinozaury mają wyginąć. Można było nieco rozwinąć ten wątek. Oczywiście cała końcówka filmu trzyma w napięciu i tutaj udało się reżyserowi wciągnąć widza w te emocje.

Dzięki temu, ogólna ocena produkcji nie jest zła, choć jest pewien niedosyt, a być może też i oczekiwania były większe po pierwszej części tej serii.

Jestem natomiast bardzo ciekawy kolejnej odsłony, bo końcówka pokazuje nam dobrze zapowiadającą się część.
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam na przygodę z „Jurassic World. Upadłe królestwo” fanów dinozaurów – nie możecie tego przegapić .

Dariusz

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU