REKLAMA

Srebro i złoto Mistrzostw Polski w judo dla płocczan

REKLAMA

Srebrny i złoty medal zdobyli Leszek i Kinga Jarosińscy podczas Mistrzostw Polski Judo Masters w Kielcach. Dzięki temu sukcesowi, Klub JUDO KANO zebrał w tym roku już komplet medali Mistrzostw Polski.

Podczas odbywających się w Kielcach XVIII Mistrzostwach Polski Judo Masters, klubowi Judo Kano z Płocka udało się zdobyć dwa medale. Dzięki złotemu medalowi zdobytemu przez Kingę Jarosińską i srebrnemu, który wywalczył Leszek Jarosiński, klub zebrał w tym roku już komplet kolorów medali Mistrzostw Polski.

PowiązaneTematy

Przypomnijmy, brązowy medal zdobył Patryk Cieślak podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w Pile. Te, jak i poprzednie zawody były wyjątkowo wymagające. Tym razem w rywalizacji brało udział aż 48 klubów z całego kraju.

fot. materiały prasowe

Pierwsze walki rozpoczęła Kinga Jarosińska, obecnie najstarsza aktywna zawodniczka judo w Polsce. Trzy wygrane dały jej złoto w kategorii do 70 kg i tym samym obroniła tytuł z ubiegłego roku.Leszek Jarosiński po wygranych kwalifikacjach i wygranej walce o wejście do finału, która trwała ponad osiem minut – uległ w finale, który także trwał ponad osiem minut. W ten sposób trener i jednocześnie reprezentant klubu Judo Kano wywalczył srebro w kategorii do 90 kg.

Płock ma brązowego medalistę Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Judo

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU