REKLAMA

Uwaga kierowcy, ślisko!

REKLAMA

W piątek od rana padał deszcz, który przy niskich temperaturach zaczął zamarzać. Kierowcy, szczególnie na osiedlach domków jednorodzinnych, mieli poważny problem z wyjechaniem z osiedlowych uliczek.

PowiązaneTematy

– Na drogach ślizgawica, samochód tańczy jak na lodowisku – napisał do nas od rana czytelnik. – Sytuacja jest tym bardziej niebezpieczna, że lodu na ulicy nie widać – dodał.

W podobnym tonie wypowiadali się inni czytelnicy. – Na Radziwiu sytuacja jest fatalna. Śliskie jezdnie i chodniki – to sms od mieszkańca tego osiedla. – Imielnica na bocznych uliczkach nie do przejechania. Podobnie Borowiczki. Bardzo trudno jest zapanować nad kierownicą – to kolejny czytelnik.

Również urząd miasta informuje, że służby miejskie interweniują, zwalczając śliskość na jezdniach po opadach marznącego deszczu, powodującego gołoledź.Sytuacja w ciągu dnia powinna się poprawić, ale nie mamy co liczyć na tak słoneczne popołudnie jak w czwartek. Ma być pochmurno i mokro, musimy spodziewać się opadów deszczu, a po południu również deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu. Zapewne więc pod wieczór także drogi będą śliskie. Uważajcie na drogach!

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU