REKLAMA

Ferie zimowe ze Studiem Tańca FAME

REKLAMA

Studio Tańca FAME zaprotestowało nudnym feriom zimowym i przygotowało cały tydzień pełen wyjątkowych choreografii. Już 20 stycznia (poniedziałek) ruszają pierwsze zajęcia, które poprowadzi finalistka programu You Can Dance.

PowiązaneTematy

W trakcie tanecznych ferii, codziennie, od poniedziałku do piątku, w godz. 11-16  na sali Studia Tańca FAME będzie można spotkać innego instruktora. Pierwszą choreograf, która poprowadzi zajęcia, będzie finalistka 9. edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!” – Aleksandra Borkowska.

Choreograf tańczy od 8. roku życia w zespole i teatrze tańca Caro Dance. Wielokrotnie uczestniczyła w zawodach tanecznych, zdobywając miedzy innymi: Mistrzostwo Świata w duecie jazz 16+ w 2013 r., Mistrzostwo Świata w duecie modern i jazz 2015 r., Mistrzostwo Polski w solo show 2012, 2014, 2015 r., Mistrzostwo Polski solo modern 2014, 2015 r., Mistrzostwo Polski w duecie modern i jazz 2015 czy Mistrzostwo Polski w duecie modern 2014.Uczestniczyła w wielu spektaklach tanecznych, miedzy innymi: „Romeo i Julia”, „We Are”, „Comfy Zone”, „Dziadek do orzechów”, „Królowa Śniegu”, „Poems of love”, „Giganci piosenki”. Na co dzień Aleksandra tańczy i uczy się pod okiem Iwony Orzełowskiej, Jakuba Mędrzyckiego, Elizy Kindziuk, Sebastiana i Kuby Piotrowiczów, Pauliny Jaksim i Elizavety Gorelikovej.

Studio zaprasza każdego powyżej 7. roku życia. Zajęcia potrwają do 24 lutego, a zapisać się można bezpośrednio w recepcji studia, które mieści się przy ul. Nowy Rynek 11 lub drogą mailową: fameplock@gmail.com, podając w tytule: FERIE. W zgłoszeniu należy podać swoje: imię, nazwisko, wiek oraz numer telefonu. Cena za cały tydzień wynosi 100 zł, a 1 dzień – 30 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU