REKLAMA

Świąteczna kronika policyjna

REKLAMA

– Miniony długi weekend był w miarę spokojny – mówił rzecznik prasowy płockiej policji, Krzysztof Piasek. Przedstawiamy raport mundurowych z minionych dni. 

PowiązaneTematy

W ciągu długiego weekendu policjanci odnotowali jeden poważny wypadek, w wyniku którego śmierć poniósł jeden z uczestników. Na drodze krajowej numer 60, w miejscowości Gilino (niedaleko Bielska), kierująca Renault Laguną utraciła panowanie nad samochodem i zderzyła się z samochodem marki KIA. Jak pisaliśmy, osiem osób, w tym czwórkę dzieci, przewieziono do szpitala. Cztery osoby – pasażerowie Kii – po wstępnych badaniach zostały wypuszczone do domu. Niestety, jeden z pasażerów renault zmarł na skutek obrażeń.

24 grudnia miał miejsce również pożar domku jednorodzinnego, w wyniku którego zmarł około 50-letni mężczyzna. Według wstępnych oględzin, centrum wybuchu pożaru była kuchnia węglowa.Od 24 grudnia na terenie naszego miasta zanotowano 14 kolizji. O połowę mniej było ich na terenie dróg powiatowych. Policjanci zatrzymali sześciu pijanych kierowców – po 3 w Płocku i w powiecie. Nietrzeźwych doprowadzono do aresztu, ze względu na to, że izba wytrzeźwień była w tym okresie nieczynna. W ciągu ostatnich 3 dni zatrzymano 29 osób nietrzeźwych.

Jednak nie tylko funkcjonariusze drogówki mieli sporo zajęć w okresie świąt. Zanotowano także zdarzenia o charakterze kryminalnym.
24 grudnia – policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży portfela z pieniędzmi, które miało miejsce na ulicy Sienkiewicza.
24 grudnia – na ul. Stary Rynek uszkodzono drzwi wejściowe do kamienicy.
25/26 grudnia – na ul. Kwiatka w Płocku porysowano karoserię w samochodzie osobowym.
25 grudnia – w Brochocinie, na terenie gminy Radzanowo, miało miejsce włamanie do domu jednorodzinnego, podczas którego skradziono pieniądze oraz sprzęt RTV o łącznej wartości ok. 3 tys. zł.
27/28 grudnia – w Goślicach włamano się do domku letniskowego, skąd skradziono zabawki dla dziecka o wartości ok. 900 zł.
27/28 grudnia – w Liszynie włamano się do domu, z którego skradziono telewizor o wartości ok. 3 tys. zł.
28 grudnia – przy ulicy Na Skarpie, włamano się do sklepu, z którego zniknęły alkohole oraz papierosy, sprawców nie złapano.
28 grudnia – w Goślicach miało miejsce włamanie do domu i kradzież komputera o wartości ok. 2 tys. zł.
28 grudnia – w Słubicach uszkodzono mercedesa, właściciel wycenił straty na ok. 500 zł.
28 grudnia – na ul. Wyszogrodzkiej ktoś uszkodził samochód marki BMW. Straty wyceniono na ok. 3,5 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU