Tragiczny wypadek pod Płockiem. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Tragiczną informację otrzymaliśmy od naszego czytelnika w niedzielne popołudnie. W Goślicach (gm. Bielsk) doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w Goślicach, na słynnym już wśród kierowców zakręcie.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 17.43 – potwierdził nam dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – W Goślicach doszło do zderzenia samochodu dostawczego z autem osobowym. Jedna osoba zginęła, trzy osoby zostały poszkodowane – wyjaśnił.

Na miejscu wypadku są trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej, jeden zastęp OSP Bielsk, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, karetki oraz policja. Droga krajowa nr 60 w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

PowiązaneTematy

Aktualizacja

Znamy już szczegóły tego zdarzenia.

– Kierujący ford fusion, 18-letni mieszkaniec powiatu płockiego, jadący od strony Bielska w kierunku Płocka, na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie na autem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącym naprzeciwko pojazdem iveco, którym kierował 30-letni mieszkaniec powiatu konińskiego – informuje sierż. sztab. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Na skutek zderzenia, jeden z pasażerów forda zmarł na miejscu, natomiast kierujący oraz drugi pasażer w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitala. Ze względu na ciężki stan 18-letniego kierowcy, nie można było przebadać go na trzeźwość na miejscu zdarzenia.

Kierowca iveco, po przebadaniu, został zwolniony ze szpitala. Jego obrażenia były lekkie.

Na miejscu do godziny 20.30 trwały utrudnienia w ruchu, obecnie ruch jest płynny.