REKLAMA

Zmarł mistrz olimpijski z gminy Radzanowo

REKLAMA

Jeszcze niedawno dostarczył ogrom radości mieszkańcom gminy Radzanowo i Ciółkowa, z w którym mieszkał. 33-letni Sebastian Jędrzejewski zdobył 3 złote medale w dwuboju siłowym na Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi, które odbywały się w połowie marca. W niedzielę otrzymaliśmy informację o jego śmierci…

To szok dla wszystkich, którzy jeszcze niedawno świętowali sukces Sebastiana Jędrzejewskiego. Mistrz Olimpijski w dwuboju siłowym, zdobywca trzech złotych medali podczas Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi, zmarł 13 kwietnia.

33-letni Sebastian był mieszkańcem Ciółkowa, uczestnikiem Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej „Nad Jarem” w Nowym Miszewie.

– Od wielu lat udowadnia, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, że na każdy dzień trzeba patrzeć z nadzieją i uśmiechem, że nie wolno poddawać się przeciwnościom losu. Jest pięciokrotnym mistrzem Polski w podnoszeniu ciężarów, z rekordem życiowym 295 kg – czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Płocku, w którym odbyła się uroczystość powitania Sebastiana po powrocie z Igrzysk w Abu Dhabi.– Jeszcze na lotnisku, gdzie witali go m.in. mieszkańcy DPS-u i WTZ w Nowym Miszewie, trzymał się dzielnie, ale w rodzinnej miejscowości nie potrafił już powstrzymać łez. Był bardzo wzruszony tak życzliwym, gorącym powitaniem – opowiadał podczas spotkania w Starostwie Powiatowym w Płocku trener Sebastiana, Mariusz Żukowski, który od ponad 20 lat trenuje zawodników w tej dyscyplinie.

Msza pogrzebowa zaplanowana jest na środę 17 kwietnia o godz. 14 w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Woźnikach.

Sebastian Jędrzejewski, fot. Starostwo Powiatowe w Płocku

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 12

 1. Anonim says:

  Wspaniały kolega będzie cię brakować Sebuś spoczywaj w pokoju

 2. A.... says:

  Nasz Seba. Niedawno Cię witaliśmy a już musimy Cię pożegnać. Zawsze pozostaniesz w Naszych sercach MISTRZU. Żal ściska i łamie serce na pół. Za wcześnie…..
  Spoczywaj w pokoju Sebku, Sebciu, Sebulku Nasz Olimpijczyku i wspaniały człowieku w jednym…..

 3. regionalista says:

  PRZEPRASZAM, ZE MÓJ TEMAT NADBRZEŻA ZNALAZŁ SIĘ TU.

  WYRAŻAM ŻAL, ŻE SPORTOWIEC OLIMPIJCZYK ZMARŁ. WIEM CO TO ZNACZY.

 4. sąsiadka says:

  tak bardzo szkoda chłopaka, był taki młody i ochoczy do pomocy innym. Nie raz zdarzało się gdy to pomagał naszej rodzinie w pracach fizycznych. Był wspaniałym człowiekiem. Ta śmierć była taka niespodziewana..
  Drogi Sebastianie, spoczywaj w spokoju w niebie, kiedyś się zobaczymy. Do tej pory pomagaj nam duchowo jak kiedyś, bo jesteś w tym świetny.
  ~ sąsiadka Sebastiana

 5. Robert says:

  Spoczywaj w spokóju.

 6. Robert says:

  Smutne.

 7. Krzysztof Klub Olimpiad Specjalnych "Wisełka Płock " says:

  Sebastian trenował kilka lat temu w moim Klubie Olimpiad Specjalnych ” Wisełka Płock „. Był i pozostanie w naszej pamięci. Robił to co kochał i umiał najlepiej…

 8. pracownica DPS says:

  Smierc Sebastiana jest dla nas wszystkich szokiem

 9. FrG says:

  a jeszcze niedawno widziałem jak ćwiczysz przed Abu Dhabi w Miszewie w siłowni…

 10. Paweł says:

  Stary nie znałem Cię A tak blisko mieszkam Płock ,jesteś byłeś będziesz wielki w historii ziemi płockiej zapisałeś się jako MISTRZ

 11. Jacek J says:

  Szkoda chłopaka

 12. Anonim says:

  (*)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU