REKLAMA

Podsumowanie świątecznego tygodnia

REKLAMA

Na szczęście, ostatni tydzień minął bardzo spokojnie. Mam nadzieję, że każdy mógł spędzić święta w gronie rodziny i przyjaciół. Mam też nadzieję, że nie zaglądaliście do sieci zbyt często, bo właśnie dla osób, które potrzebują tygodnia w pigułce – aplikujemy ten materiał.

PowiązaneTematy

Wyższe dochody w Płocku
Wiecie, że w Wigilię dwóch szczęśliwców z naszego miasta trafiło w totka? Szczególnie miłe musi być najbliższe 20 lat dla tego obywatela, który trafił „Ekstra pensję”. 5 000 zł będzie mu wypłacane miesiąc w miesiąc… Fajnie? A’propos – nie wiem jak ma się 5 kafli do „pensji” co miesiąc, ale kojarzy mi się jedno ze zdań słynnego wieszcza: [quote]Tu średnia zarobków to 5 tysięcy? Jaka szkoda, że w 5 miesięcy… Nie dziękuję! – DonGuralEsko w El Polako[/quote]

Drugi ze szczęśliwców utrafił mniej, ale za to jednorazowo więcej – chcecie wiedzieć ile?

[button href=”http://petronews.pl/wigilijne-wygrane-w-plocku/” align=”left”]Wigilijne wygrane w Płocku[/button]

Zwyczaje Wigilijne
Życzyliśmy Wam szczerze wesołych świąt, ale ponieważ tego nikt nie czyta, nie liczyliśmy na popularność materiału… a tu zonk. Lwia część artykułu to informacje, jak Wigilia wygląda w np. Hiszpani, Indiach czy u Czechów lub Słowaków. Jeśli dotąd nie wiecie – dowiecie się tego stąd:

[button href=”http://petronews.pl/wesolych-swiat-dla-wszystkich” align=”left”]Wesołych Świąt dla wszystkich![/button]

Upiór z Radziwia
W poprzednim podsumowaniu tygodnia słownie i dosłownie przytuliłem Radziwie do piersi, gdyż tak pechowego osiedla, które jest non-stop pomijane w inwestycjach, nie ma chyba nigdzie indziej. Dodałem także, że na szczęście w sprawie „Stoczniowca” jest do przodu… Zapeszyłem.

[button href=”http://petronews.pl/pechowy-stoczniowiec-przetarg-uniewazniony” align=”left”]Pechowy Stoczniowiec. Przetarg unieważniony[/button]

Dygresje Robaka
Wpuścić Waldka Robaka na salony płockiej kultury, to przyniesie pełen głębokich przemyśleń i pięknych zdjęć artykuł o wystawie zbiorowej w Płockiej Galerii Sztuki. Kto to czyta i ogląda? Okazuje się, że sporo z Was, co niezmiernie mnie cieszy.

[button href=”http://petronews.pl/dygresje-z-toz-samosci-w-plockiej-galerii-sztuki-zdjecia/” align=”left”]Dygresje z Toż-Samości w Płockiej Galerii Sztuki[/button]RękaPiłkaPłock.pl
Załoga z HandballPlock.pl przygotowała dla Was dwa ciekawe materiały. W pierwszym, zastanawiali się na co stać męską reprezentacje, o czym przeczytacie tutaj:

[button href=”http://petronews.pl/na-co-stac-meska-reprezentacje-w-mistrzostwach-swiata/” align=”left”]Na co stać męską reprezentację w Mistrzostwach Świata?[/button]

…a w kolejnym osaczyli naszego sąsiada z biura obok, który tworzy Wisła TV i w gradzie pytań, nie zawsze dyskretnych, przeprowadzili wywiad-rzekę o funkcjonowaniu i kulisach najbardziej zawodowej lokalnej telewizji, który przeczytacie, klikając w poniższy button.

[button href=”http://petronews.pl/mariusz-betlejewski-o-dzialaniu-wisla-tv/” align=”left”]Mariusz Betlejewski o działaniu Wisła TV[/button]

O ile na pytanie zawarte w pierwszym materiale umiem sobie sam odpowiedzieć (strzelam – na mercedesy?), o tyle to, co miał do powiedzenia Mariusz z Wisła TV, bardzo mnie wciągnęło. Świetny wywiad.

Jest tu jakiś cwaniak?
Nowy obiekt, to nowe możliwości. Historia, która przydarzyła się naszemu znajomemu na nowym dworcu zainteresowała Was najbardziej. Przeczytacie o tym poniżej.

[button href=”http://petronews.pl/kreatywny-zarobek-na-nowym-dworcu-uwaga-na-oszusta/” align=”left”]Kreatywny zarobek na nowym dworcu. Uwaga na oszusta![/button]

Przed nami kolejny tydzień, przecięty przez Sylwester i Nowy Rok, a w tzw. „międzyczasie” mamy też sesję Rady Miasta i jakieś koncerty tu i tam. Ogólnie nic istotnego i – szczerze? Cieszę się. Życzę sobie, aby kolejny rok był spokojny. Chociaż jeden. Wam życzę, abyście w Nowym Roku zrealizowali swoje postanowienia, aby politycy zaczęli realizować to, co obiecali od zaraz, a nie w roku wyborczym, natomiast specjalne życzenia mam dla mojej mamy, która… po raz pierwszy w życiu zaczyna używać Internetu na swoim wypasionym tablecie z promocji.
Mamo! Kliknij lajka, nie bądź żyła! ;)

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU