REKLAMA

Konkurs. Do wygrania płyty z kolędami Vox Singers

REKLAMA

Choć święta Bożego Narodzenia już za nami, w powietrzu czuć jeszcze ich magię. By spotęgować te uczucia, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są niezwykłe, świąteczne płyty.

Wygrana w naszym konkursie przypomni bądź utrzyma Was w magicznym, gwiazdkowym nastroju. Czekają na Was trzy płyty płockiego chóru Vox Singers, zatytułowane „Magia Świąt”. Na krążku znalazły się najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy, w tym „Lulajże Jezuniu”, „Wśród Nocnej Ciszy” czy „O Holy Night”. Wszystkie kolędy zaśpiewał znany płocki chór, który zasłynął na polskich i międzynarodowych scenach.

PowiązaneTematy

Chórem dyryguje Robert Majewski – wykładowca Instytutu Pedagogiki PWSZ w Płocku, działacz Koła Kodaly’owskiego przy Akademii Muzycznej w Warszawie, członek Płockiego Towarzystwa Muzycznego. Wcześniej, od 1999 roku, prowadził chór uczelniany VOX JUVENTUTIS, z którym odniósł szereg sukcesów na zagranicznych festiwalach chóralnych. Opiekuje się również kwartetem Positive Vibrations.

Co zrobić, aby wygrać jedną z trzech płyt? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku powstał chór Vox Singers?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres mailowy: redakcja@petronews.pl. Nagrodę, a więc jedną z trzech płyt, wygrają trzy osoby, które jako pierwsze odpowiedzą prawidłowo. Konkurs trwa do północy.

Życzymy powodzenia!