REKLAMA

Sprawcy napadu na konwój wpadli przez… organizatora

REKLAMA

Nadgorliwość jest gorsza… No właśnie, to powiedzenie sprawdziło się w przypadku głównego pomysłodawcy i organizatora napadu na konwój, do którego doszło 11 stycznia w Płocku. To, w jaki sposób przygotowywał się do napadu, stało się jednocześnie nitką, po której policjanci doszli wprost do kłębka…

Policjanci zatrzymali już cztery osoby, które brały udział w napadzie na samochód agencji ochrony, przewożący pieniądze z banku. Wśród nich był mieszkaniec Piaseczna – pomysłodawca i główny organizator przestępstwa.

Zaraz po napadzie, do którego – przypomnijmy – doszło 11 stycznia około godz. 7.30, funkcjonariusze policji przepytywali świadków i okolicznych mieszkańców pod kątem nietypowych zdarzeń w okresie przed napadem.

Jak podaje RMF FM, świadkowie przypomnieli sobie, że widzieli w okolicy samochód na obcych rejestracjach. Policjanci bardzo szybko ustalili jego numery, dzięki czemu zatrzymali w Piasecznie 36-letniego organizatora napadu. Przypomnijmy, że szykował się już do wyjazdu do Hiszpanii. Do Płocka przyjeżdżał natomiast, aby zaplanować szczegóły akcji.Policja bada też związki zatrzymanych mężczyzn z napadami na banki na Mazowszu i kradzieżami z bankomatów. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że przestępcy dobrze wiedzieli, jaką kwotę będą przewozili konwojenci, sam napad natomiast planowany był przez kilka miesięcy.

Kolejne zatrzymania. Wśród sprawców napadu na konwój – płocczanin [FILM]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Em says:

    Z informacji nie wynika, na czym miałaby polegać ta nadgorliwość…

  2. Ziolek says:

    Napisz jeszcz ze to tylko dzięki RMF doszło do zatrzymania bandziorów i oczywiście pomagała GW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU