REKLAMA

Spotkają się po 20 latach

REKLAMA

Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły z rocznika 1997 spotkają się 20 lat po maturze. Chcą zobaczyć, jak zmieniło się ich liceum.

13 maja o godz. 13 w gmachu Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły spotkają się absolwenci z roku 1997 – 20 lat po maturze. W Jagiellonce była to wyjątkowa grupa uczniów, gdyż należała do „rocznika eksperymentalnego”.

PowiązaneTematy

– Spotykamy się całym rocznikiem, gdyż w tamtym czasie jako rocznik eksperymentalny przez 2 pierwsze lata byliśmy w klasach ogólnych, a potem na 2 kolejne zostaliśmy podzieleni na profile – ciężko więc ustalić z którą klasą bardziej chcielibyśmy się spotkać – mówi Anna Krzeska-Gomułka, jedna z organizatorek spotkania. – Zapraszamy naszych nauczycieli i wychowawców oraz dyrektorów szkoły z tamtego okresu, wielu z nich już potwierdziło swoją obecność. Liczymy także na obecność pana prezydenta Andrzeja Nowakowskiego, który to właśnie z naszym rocznikiem rozpoczynał swoją pracę nauczyciela. Swoją obecność zapowiedziało już ponad 50 osób, a liczymy na więcej! – dodaje.W planach spotkania jest przewidziane m.in. zwiedzanie muzeum szkoły, które powstało już po odejściu tego wyjątkowego rocznika.