W weekend skrzyżowanie na Podolszycach będzie częściowo zamknięte

REKLAMA

Od piątku do niedzieli zamknięte będą dla ruchu środkowe pasy skrzyżowania ulicy Wyszogrodzkiej z alejami Armii Krajowej i Jana Pawła II (przy galerii Wisła). Można spodziewać się utrudnień.

Skrzyżowanie będzie przejezdne wyłącznie po jednym pasie ruchu tylko dla pojazdów jadących prosto ul. Wyszogrodzką w obu kierunkach. W przypadku wystąpienia utrudnień w miejscu przebudowy objazd może zostać wprowadzony nawet kilka godzin wcześniej. Może również zostać również odwołany wcześniej w przypadku wcześniejszego zakończenia prac.

PowiązaneTematy

Na czas przebudowy – od piątku 7 czerwca od około godz. 10 do niedzieli 9 czerwca – linie  3, 12, 20, 25, 26, 27, 28, 30 i N1 zostaną skierowane na trasy objazdowe. Autobusy linii 3 w stronę Winiar ominą przystanek Czwartaków, autobusy linii 20, 26 i N1 nie dojadą do przystanku Czwartaków w drodze na pętlę Podolszyce, autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 nie wjadą w al. Jana Pawła II w drodze do centrum. Z powodu objazdu na wszystkich liniach może dochodzić do opóźnień w kursowaniu autobusów.

Autobusy linii 3 z Borowiczek pojadą prosto ul. Wyszogrodzką bez wjazdu w ul. Czwartaków, w stronę Borowiczek pojadą stałą trasą przez ul. Czwartaków.

Autobusy linii 12, 25, 27, 28 i 30 w stronę centrum pojadą prosto ul. Wyszogrodzką bez wjazdu w al. Jana Pawła II, jadąc z centrum pojadą stałą trasą przez al. Jana Pawła II.

Autobusy linii 20, 26, N1 w stronę pętli Podolszyce ominą przystanek Czwartaków (po zatrzymaniu na przystanku Sikorskiego w al. Armii Krajowej przejadą do przystanku Skotnickiego w al. Jana Pawła II), w stronę centrum pojadą stałą trasą przez ul. Czwartaków.

Zmiana obsługi przystanków:

– Czwartaków – w czasie objazdu przystanek przy OBI (kierunek do centrum dla autobusów linii 3) bez obsługi autobusami linii 3, 20, 26, N1 (z przystanku odjeżdżać będą tylko autobusy linii 2, przystanek przy basenie Podolanka obsługiwany będzie bez zmian);

– Skotnickiego, Św. Wojciecha, Wiśniewskiego, Podolszyce – przystanki nie będą obsługiwane autobusami linii 12, 25, 27, 28 i 30 w drodze do centrum (w stronę pętli Podolszyce obsługa bez zmian).