REKLAMA

Są wakaty w straży miejskiej. Jeszcze kilka dni na zgłoszenie

REKLAMA

W Straży Miejskiej pojawił się wakat pracowniczy. Jeśli jesteś zdecydowany na podjęcie pracy u płockich mundurowych, zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do poniedziałku, 21 września.

O pracę w Straży Miejskiej mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 21. rok życia, mają polskie obywatelstwo, co najmniej średnie wykształcenie, a dodatkowo, są sprawne i niekarane.

PowiązaneTematy

Wszyscy chętni muszą dostarczyć także komplet dokumentów, wśród których są: list motywacyjny, życiorys (cv), wypełniony kwestionariusz osobowy, kserokopia świadectw pracy i dokumentów potwierdzające wykształcenie oraz szereg oświadczeń.

Do czynności, jakie będą musieli wykonywać przyjęci do pracy funkcjonariusze, należy zaliczyć działania w terenie, legitymowanie, przyjmowanie interwencji od mieszkańców oraz zabezpieczanie imprez i uroczystości.

Zanim jednak to nastąpi, kandydaci muszą przejść postępowanie kwalifikacyjne, do którego zostaną dopuszczeni jedynie ci, którzy złożą komplet poprawnie wypełnionych dokumentów. W dalszej części postępowania odbędzie się sprawdzian sprawności fizycznej i rozmowa kwalifikacyjna.

– Praca w Straży Miejskiej to zadanie trudne i czasami niewdzięczne, ale czuwanie nad spokojem i porządkiem publicznym w mieście, a także honor i zaszczyt noszenia munduru strażnika miejskiego, powinny dawać wszystkim kandydatom ogromną satysfakcję – mówi rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Płocku, st. insp. Jolanta Głowacka.

– Od osób, które chcą wstąpić w nasze szeregi oczekujemy, że nie boją się nowych wyzwań i gotowe są z poświęceniem służyć mieszkańcom Płocka. Kandydat na strażnika powinien być odpowiedzialny i spokojny. Musi także posiadać silną motywację niesienia pomocy i zapewnienia bezpieczeństwa społeczeństwu – podsumowuje.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w płockiej Straży Miejskiej, więcej informacji znajdą na stronie www.straz.bip.ump.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej 10 w Płocku.