REKLAMA

Jarmark „Duninowskie Dary Lasu” już w ten weekend

REKLAMA

W najbliższy weekend na Bulwarze Wiślanym w Nowym Duninowie odbędzie się jarmark Duninowskie Dary Lasu.

Fot. naszelipianki.pl

PowiązaneTematy

Dokładnie w sobotę, 19 września, w Nowym Duninowie będziemy mogli wziąć udział w jarmarku, do którego organizatorzy tej inicjatywy przygotowywali się od dłuższego czasu.

– Naszym celem jest stworzenie oferty turystycznej naszej gminy i skierowanie jej rozwoju w tym kierunku, wykorzystując naturalne walory okolicy oraz bazując na serdeczności ludzi tu zamieszkujących – powiedziała nam Marzena Nowacka ze Stowarzyszenia „Nasze Lipianki”, jednego z organizatorów sobotniego wydarzenia.

– Zważywszy, że okazji do rozwoju biznesu w obecnej sytuacji regionu jest u nas bardzo mało, padł pomysł o promocji turystyki i ekoturystyki, co, mamy nadzieję, będzie zaczątkiem poprawy jakości życia poszczególnych gospodarstw domowych przy wykorzystaniu tego co mamy – kontynuowała.

– Zawsze pamiętamy o dzieciach, dla nich też przygotowaliśmy wiele zabaw i konkursów, dbając o dostosowanie zagadnień do wziętej pod uwagę problematyki i wieku najmłodszych – dodała Marzena Nowacka.

Co zobaczymy na jarmarku? – Wystawców jest wielu, ale wśród nich mamy też naszych gminnych specjalistów od ryb, serów, miodu, artystów plastyków i rzeźbiarzy – wymieniła współorganizatorka wydarzenia.

Szczegółowe informacje dotyczące jarmarku znajdziecie TUTAJ. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.