REKLAMA

Radny Sosnowski apeluje o przejście dla kibiców

REKLAMA

Podczas poniedziałkowej sesji Rady Miasta, przewodniczący miejskiej komisji sportu, Michał Sosnowski, zaapelował o utworzenie nowego przejścia dla pieszych, pozwalającego przemieścić się pomiędzy parkingiem przy Orlen Arenie a stadionem piłkarskim. 

PowiązaneTematy

– Duża odległość między kolejnymi przejściami dla pieszych przy ul. Łukasiewicza, między Orlen Areną a stadionem Wisły Płock powoduje, że wiele osób łamie przepisy, przechodząc przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Stwarza to niebezpieczeństwo i naraża mieszkańców na mandaty karne. Problem jest szczególnie widoczny w czasie rozgrywania meczów na stadionie i hali – argumentował radny.Fot. Michał Wiśniewski
Fot. Michał Wiśniewski

Pomysł ten gorliwie powinni popierać zwłaszcza kibice sekcji piłkarskiej Wisły Płock, którzy często zostawiają swoje pojazdy na parkingu przy Orlen Arenie. Przechodzenie w niedozwolonym miejscu na oczach policjantów nie zawsze musi kończyć się bezproblemowo.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Łukasz says:

    Ja apeluje również o utworzenie wysepki albo przejścia na przycisk, które ulokowane jest przy żabce i monopoliku na skrzyżowaniu ul. Wolskiego z ul. Batalionów Chłopskich. Dużo dzieci i młodzieży idzie w tym kierunku na obiekty ulokowane wokół hali i stadionu jak skatepark, plac zabaw, siłownia bądź też na zajęcia prowadzone w samej hali czy na stadionie. Samochody natomiast jeżdżą po ul. Batalionów dosyć szybko. Przydałoby się bardziej bezpieczne rozwiązanie aby nie doszło do takiej tragedii jak na ul. Łukasiewicza. Panie Michale, uprzejmie proszę o uzupełnienie wniosku. Z góry dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU