REKLAMA

„PSM mafia…” i nazwiska władz spółdzielni – napis na jednym z płockich bloków

REKLAMA

Czytelnik powiadomił nas o napisie, jaki pojawił się w nocy z czwartku na piątek na jednym z bloków przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych (dawnej Gwardii Ludowej). Wandalizm, niestety, nie jest niczym dziwnym, tu jednak ktoś wymienił z nazwiska osoby, będące we władzach Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

– Dziś w nocy ktoś zdewastował elewację budynku nr 13 przy Gwardii Ludowej/NSZ – napisał do nas czytelnik, przesyłając zdjęcie napisu. – Na miejscu był patrol policji – dodał.

Zdjęcie przesłane przez czytelnika

Napis jest, i to wymowny. Ktoś twierdzi, że Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa to mafia, zaciągnęła kredyt w wysokości 25 mln zł oraz wymienia z nazwiska domniemanych „złodziei”. Czego ta „kradzież” miała dotyczyć, tego już autor tekstu nie wyjaśnił.

Jak się dowiedzieliśmy, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa nie pozostawiła tego faktu bez echa.– Faktycznie takie zdarzenie miało miejsce – potwierdził Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Dzisiaj, 8 września, na Komendę Miejską Policji w Płocku zgłosił się przedstawiciel spółdzielni mieszkaniowej, który złożył doniesienie o zniszczeniu mienia – wyjaśnił rzecznik.

Skontaktował się z nami również prezes Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Jan Rączkowski, który stanowczo zaprzecza treści zamieszczonego napisu. – Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa nie zaciągnęła żadnego kredytu – wyjaśnia. – Jeśli policji uda się zatrzymać sprawcę, wystąpimy o naruszenie dóbr osobistych – dodaje wieloletni prezes zarządu spółdzielni.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Alojz wal godesko says:

  Zbeszczeszczono ulicę kibola sosnowskiego i nic dziwnego,pod NSZ można też srać i szczać ja tam szczam bo na takie uhonorowanie zasługuje NSZ i tępy kibol sosnowski z krysztofiakiem

 2. kod says:

  czyżby pisiorzyca „łaciata” dała znać o sobie? przed wyborami plakaty wyborcze przeciwników zrywała więc …

 3. Gość says:

  Taki sam napis widnieje na stacji trafo przy wieżowcu na Gwardii Ludowej 11.

 4. bogdan says:

  asp. szt. Krzysztof Piasek nie jest rzecznikiem płockiej spółdzielni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU