REKLAMA

Prostujemy nasze żarty prima-aprilisowe

REKLAMA

Niektórzy nasi czytelnicy domyślili się, że nie wszystkie artykuły pisaliśmy wczoraj serio. Spieszymy więc uspokoić – część naszych wiadomości była pisana z powodu 1 kwietnia.

PowiązaneTematy

Wzburzenie wśród czytelników wzbudziła m.in. informacja o wyższych cenach za parkowanie. Jak napisaliśmy, mogą one sięgnąć nawet 9 złotych. Jednak ten artykuł tylko częściowo jest żartem – Ministerstwo Rozwoju faktycznie przygotowuje taki projekt, pod kątem dużych miast. Nie jest więc przesądzone czy Płock do tych miast dołączy, oczywiście pod warunkiem, że planowane przepisy wejdą w życie.

Wyższe opłaty za parkowanie. Nawet 9 złotych [PRIMA APRILIS]

Uśmiech wzbudził u Was artykuł o wesołym proteście kobiet, które mają przytulać napotkane osoby. Chociaż osobiście wolelibyśmy właśnie takie formy protestów, jak na razie nie widzieliśmy podobnego strajku, ale może ktoś naszym artykułem się zainspiruje?

Nowy ogólnopolski protest kobiet już w tę niedzielę [PRIMA APRILIS]Nie istnieje też, oczywiście, Alternatywna Inicjatywa Uczniowska. Nie podejrzewamy żadnego ucznia o takie zaburzenie, które zmuszałoby do pójścia do szkoły w niedzielę ;) Już prędzej studentów, którzy często w trybie zaocznym w weekendy są na uczelniach. Płoccy uczniowie niedzielę spędzili spokojnie, częściej pewnie na łonie przyrody niż w murach, szczególnie szkolnych.

Uczniowie przyjdą do szkoły w niedzielę [PRIMA APRILIS]

Do następnego Prima Aprilis!

Orlen Arena zmienia wygląd [PRIMA APRILIS]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU